Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 26.09.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мегнови [re: Beleata]  
АвторPaчo Koвaчa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 14:04



Кажи и ти нещо за Флин ако не ти пречи времето
Аз за Мег го знам че има някаква тънкост той CATV я спомена някъде



Тема Re: Мегнови [re: Maйkъл]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано19.05.07 18:49






Ето двамата приятели Бедини {window motor}и Том Бердън{MEG project} отблизо
Иска ми се да прочета много коментари и най вече от вакуумистите както и от двамата ни другари които се изпокараха до немай къде заради вечните мотори.
Аз ако сте забелязали пускам тук едни най общи линкове които намирам в извънземните форуми за които съм се абонирал-тези на Bruce Perreault,Bedini, Minatu, American Tesla ...Попадам на интересни линкове някои от които като най нравещи ми се пускам тука.
На мен най ми харесаха магнитното оръдие, слънчевия плаващ в магнитни полета мотор, както и мотора на Джеф Лакроа {steorn replication}който за жалост не можах да подкарам.Ще моля пак менсиканчето Арратия да ми подскаже нещо някъде греша.И за неговата машина ще моля за още подробности Дано се съгласи ,
Един въпрос Мед и калай е бронз Мед и цинк е месинг
Дали главното в Стеорн проекта е че участва мед макар и в разтвор с калая Да направя от мед вместо от бронз обвивките на магнитчетата

Все още не съм направил магнитна машина .но мисля че е възможна Не се наемам да кажа кое е по лесно от това което съм ви пуснал защото всъщност всичко е много лесно докато го гледаш само.
Извинявайте видях че трейлера не се отваря от тука може би е само за абонирани Много е хубав- кратък и показателен.

Редактирано от Ra4OKowa4a на 19.05.07 21:03.



Тема Re: Мегнови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор geri® (циник)
Публикувано19.05.07 19:06



Отваря се трейлера, само дето много излишни интервали си разхвърлял по линка.

А коментари никакви, там един включва крушки към разни акумулатори и показва колко силно светят. На фона на нещо въртящо се. Как са решили че черпят енергия от ВАКУУМА, нямам идея :)



Тема Re: Мегнови [re: geri®]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано19.05.07 19:21



Благодаря Гери:))) Разбирам трябва и аз да обясня нещо за да хванат хората какво питам.
Сега трудна работа Те казват че са постигнали да смучат незнайно от къде сила на базата на специална конфигурация от намотки магнити и промяна непрекъсната в местоположението имТе твърдят че вакуума е онова незнайно място. Намотките са така направени и така се въртят около магнитите че тока от един акумулатор( захранващ ) стига за да се зареди друг акумулатор .примерни за 19 часа Не знам дали това е идиотско твърдение но така говорят те всъщност бедини е направил нещото въртящо се , а Бердън стационарно Флин мотора по горе в друг пост е нещо подобно но го няма
CATV за да каже той е много добър в обясненията.Умее да обяснява много
хубаво Ами това е Благодаря Гери за вниманието с което ме удостои страшно ми е приятно.Нека другите сега да кажат
П.С. Аз вече помолих Арратия да помогне за чисто магнитната машина той ще го направи и му пратих това:


Редактирано от Ra4OKowa4a на 19.05.07 21:22.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Beleata (тъп и упорит)
Публикувано23.05.07 20:20



Ra4O разгледай тази статия мисля че с руския се справяш добре.



Прави каквото искаш а да става каквото ще

Тема магнитна теорет.платформанови [re: Beleata]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 22:38



Мерси много съм доволен:)))
А ти видя ли ми линка с магнитният музей Искам такъв да построя.



Тема магнитна музейна експозиция Лондоннови [re: Beleata]  
АвторPPP (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 23:05



И това разгледайте





Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано27.05.07 19:07





това са разно ускорители с магнити и топчета



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано28.05.07 23:31



Тоя какво прави?




А това филипинче си го бива: от къде започва :

и къде свършва-май ще бие Перендев

Редактирано от Ra4OKowa4a на 28.05.07 23:38.



Тема магнитна платформа- Бръкнете тукнови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано29.05.07 18:16





и после чукнете на

"PseudoSolidRotorBalls.GIF "
това е много подобно на машината на Финсруд и е простичко
Не съм го пробвал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.