Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 27.09.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Моята ...грешканови [re: RRR]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 23:46







Тема Re: Моята ...грешканови [re: RRR]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 08:09



“ Recall that Steorn is a former e-business company that saw its market vanish during the dot.com bust. It stands to reason that Steorn has re-tooled as a Web marketing company, and is using the "free energy" promotion as a platform to show future clients how it can leverage print advertising and a slick Web site to promote their products and ideas. If so, it's a pretty brilliant strategy.[44]

Като че ли това е едно доста аргументирано мнение.
Много жалко ако такава е цялата работа .
На базата на магнити може да се направят доста интересни устройства ако и да се поставят под съмнение всички неща свързани с магнетизма с подобнио фирмено поведения.Включително и ЗЗЕ базирани концепции.
Майната им.
.



Тема Re: Моята ...грешканови [re: RRR]  
Автор geri® (циник)
Публикувано08.07.07 11:31



Браво Рачо, ти почти си изучил вече английския.

За съжаление, борбата срещу ЗЗЕ е изгубена отдавна, преди още да е почнала :)



Тема Re: Моята ...грешканови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано08.07.07 17:04



Изгубена е за такива като теб дето не са си доучили още физиката за седми клас, а и лъжат като за световно.



Тема Re: Моята ...грешканови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано08.07.07 17:14



Е, вярвай си на твоята религия :)



Тема Re: Моята ...грешка и надежданови [re: щш]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 18:33



Писах тук един дълъг текст ама по по грешка го изтрих.
Понякога се случва.



Тема Re: Моята ...грешканови [re: geri®]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано08.07.07 20:48



Geri, здравей Хе хе английския не знам, де да го знаехНооо имаш една бира за похвалата. Чувствам се както може и да се предположи много кофти.Както и да е.Продължавам с моите магнитки.Какво да правя.Това е положението.за мен магнитите са тера инкогнита.Всеки ден откривам нещо ново и красиво покрай работата ми с тях.Продължавам да твърдя че програмаа за работа с магнити оная специалната не е коректна.Най малкото тя не дава решения на задачи в пълният им обем и разнообразие.И това е главният ми аргумент че от магнитите може да се , може да изскочи заек както се казва.Може тя да не е разработена в дълбочина или каквото и да е там.Не знам.Но за сега тя е моторът който ме кара да се съмнявам че ЗЗЕ е непреодолим.Не съм критик на
ЗЗЕ аз съм просто ентусиаст, експериментатор балък и каквото искаш го кажи
Бе загубен човек с една дума.Айде благодаря за похвалата за английският Трябва да поживея няколко години в английскоговорящастрана н за да понауча нещо или да почна да посещавам курсове което е по възможно.че аз съм този който крепи къщата и не трябва да изоставям близките си болни и възрастни.
Чао Гери Чао приятелю.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 21:41







Тема Re: Моята магнитна платформанови [re: щш]  
АвторMekичko (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:55



Продължавам с експериментите.Едно по едно.СМОТ и всичко останало .
На първо време ще повторя експеримента на Стеорн оня с заслоняването с черпак.Намерих книгата на Джери Василатос "Изгубени открития " чета я .
Ти какво мислиш за поведението на Стеорн, за провала на демонстрацията?



Тема Re: Моята магнитна платформанови [re: Mekичko]  
АвторPPP (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 21:30



Мисля че лично аз само с магнити с ръчен труд , а може би и дори и с перфектна техника няма да постигна нищо повече от това което до сега направих.Похарчих някой лев и доста месеци в безрезултани усилия .Съжалявам но това е положението.търси си и успешно си намира равновесната точка независимо дали е направило 3 или 30 оборота и спира.
Чувал съм за стационарни системи с магнит и рудата галенит но не знам нищо за тях.С помоща на магнит и гравитацията вероятно ще имам по голям успех от такава комбинация но каква е ползата ако само се върти и пак докато спре..
нека Гери изложи своята теория за магнитите а ти разкажи за пулсиращото поле. и двете са интересни за изчитане...
ЩШ не мога да измисля нищо повече по тези въпроси ще ми трябват месеци за релаксация.Непрекъснатите неуспехи ме умориха много.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.