Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 13.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано01.07.07 20:40



Не разбрах, не искаш другите да научават за малоумното ти държане във форума на Стеорн, или искаш да създадеш впечатление пред Рачо че не знаеш нищо по въпроса?



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано01.07.07 21:26



Eй, гьонсурат, ти си напъно компрометиран тип. Не се обаждай повече, за да не напомняш непрекъснато за съществуването си да не предизвикваш заслужени нелицеприятни характеристики, нищожество. Досадна, конска муха. Нахален гьонсурат.



Тема Re: Моята платформанови [re: щш]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано01.07.07 22:32



Най обикновен черен пясък от северния бургаски плаж.Той не получава остатъчен магнетизъм ситен е и може с него да си правя всякакви формички.
Сега : Аз си реших че магнитките на филипинчето и чеха спират защото те работят докато се намагнити меката стомана(магнитно) бе онази която като я натъркаш с магнит и става магнитна.и за това ползвам този пясък за да избегна ефекта на постепенното спиране. за съжаление не можах да нагодя
"вратите" (замествам стоманената сферичка с V образна тръбичка от сок пълна с онзи пясък) наистина на единична врата аз вече наричам сачмичката врата) тръгна но когато поставих втора врата не се получи .Явно трябва да
съобразя много точно и експериментално разстоянието между двете "врати"
Сега мисля че не е ясно какво казвам .
Съжалявам че не мога да илюстрирам с линк но картинката е следната окръжност с наредени по нея 30 спици от колело (аз ги заместих с тръбички от сок пълни с оня пясък) и те са пречупени под 30 градуса и сочат при мен на дясно а магнита е вертикален и с дължина такава че да хване най раздалечените места на V- образните тръбички сочещи на дясно с върха си наредени по хоризонтална окръжност. Или има 4 магнита вертикални и 30 пречупени тръбички хоризонтални общо взето наредени по окръжност
Магнитите си стоят на едно място в четири места равномерно около окръжноста а колелото(окръжноста) с наредените по него тръбички се върти.
Та взех да си мисля че при тези стомани дето се намагнитват машината работи докато се намагнити всичко и така бавно спира машинарията за това реших да прибегна до този пясък.
Не следя Стеорн .Просто в момента съм изключил всички компютри у дома и интернети и прочее че ми е зле зрението и домашните много се притесняват
Мисля си обаче че разбирам идеята на Стеорн .
Даже мисля че този именно магнитен пясък че по подходящ от черпака който те предлагат за заглушка в тяхното устройство там в линка с обясненията за машината им.
Скоро видях едни унгарски опити по Перендев Хората казаха че вероятно се изисква изключително точно разполагане на магнитите което в домашни условия е непосилно.
Има един МакГари който е много подобен на Стеорн патента
Виж Ако магнитна машина е възможна ще я направим.Това е положението.
За SMOT with Crashed balls още не съм пипнал нищо.Но живот и здраве ще се направи и това. и дано работи.

Разбираш ли от една страна мисля че всички магнитни машини отр типа на СМОТ РМОТ работят докато магнита не намагнити желязната сфера.
От друга страна не съм направил достатъчно прецизен експеримент с някакъв материал като оня моя пясък от плажа черния. т.е с ненамагнетизиращо се но привличащо се от магнит вещество.
Аз чак след седмица ще работя пак така че няма за сега никакъв нито отричащ нито потвърждаващ резултат за това възможен ли е въртящ е СМОТ
Говоря за моята работа.Финсруд си е едно на ръка макар че мисля че той ползва малко и гравитация.Но като гледам как са излъскани релсите до сега тая машина трябваше да спре а тя не спира.
Айде всичко хубаво .



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 22:48







Това са работи от Бедини



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано01.07.07 23:45



"ти си напъно компрометиран тип. "

О, кой е компрометиран тепърва ще се види.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: щш]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано02.07.07 18:00



Здравей пак:)))
Как да се включа в форума на Стеорн? Искам и аз да ги запитам за предстоящата ?! демонстрация! Да мога да ти помогна с нещо.
Това е за сега .Знам че ще идеш да видиш непременно и ще се върнеш с много ценна информация.
Чао чао.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор geri® (циник)
Публикувано02.07.07 18:06



Като се запишеш там, ШЩ се подвизава с ник Omnibus. Поради тъпото му заинатяване по елементарни въпроси го наричат и Omni-bot





Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: geri®]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано02.07.07 18:11



Гери виж това и ми го разкажи ако не ти е проблем Надявам се че няма да ти е проблем Те май дискутират че се превключва магнитна енергия с нолева или почти нулева мощност Поне кажи право ли съм разбрал.



Ето още една идея подобна на Стеорн:



Редактирано от Ra4OKowa4a на 02.07.07 18:18.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор geri® (циник)
Публикувано02.07.07 18:25



рачо, става дума че някакви открили електромагнитна индукция при "нулево магнитно поле". И даже го доказали експериментално :)



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: geri®]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано02.07.07 18:36



Blagodarq:)))))))))))))))))))))




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.