Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 24.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано23.06.07 09:32



Каква магнитна платформа, какви 5 лева? Дал си линкове към някакви сайтове, но май ти самия не можеш да напишеш нещо достатъчно свързано и разумно сам...



Тема Re: магнитна теорет.платформанови [re: Boлkoдaв]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано23.06.07 21:37



Здравей Ханибал радвам се да те чета приятел,а бе не е платформа не е моя но става въпрос за магнити и те се въртят а и линкове има.Ще изчакам ЩШ да реши дали ще ходи и ако ходи ще имаме нещо смислено от Лондон Ти разгледа ли линка с музея Kinetica ?И той е в Лондон.И той е интересен Е, не показват къде са скрити батерийките но мен това не ме вълнува и без това аз ще правя магнитен мотор без батерийка.



Тема Re: Моята магнитна теорет.платформанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано23.06.07 21:46




това е от сайта на Минато машина с заслонени магнити много е важна тая картинка товае друг принцип не като на Перендев и Стеорн.техните машини са бързи мощни леки а тази е икономична с присъщите за икономичните машини недостатъци -маса, мудност , а и достойнства-дългодеиствие
И него ще разучавам по нататък.
Важното е да знаете че сам си вярвам.( за тези които ще ме упрекнат в лъжа)

Редактирано от Ra4OKowa4a на 23.06.07 21:53.



Тема Re: майтапи само време да имаш да гледашнови [re: щш]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.06.07 01:09



"Рачо, още не мога да разбера точно кога ще е демонстрацията и какви ще са условията. Като категорично условие винаги поставям неподписване на non-disclosure agreement и подобни дивотии. Ако ще се играят подобни игри, без мен."
какво значи всичко това някакви задължения ли са? Към кого? По каква причина?
Здравей ЩШ ей сега ми хрумна да дойда и аз в Лондон?!Не знам как ще стане
но идеята е добра .
Ще се запозная с тебе ще видя един световен град ще посетим Стеорн и ще разгледаме Kinetica Muzeum.Звучи абсурдно на фона на смешковската ми заплата и разбитото ми от тежка работа здраве но ми хрумна.Сигурно няма повече да обеля и дума по това ми хрумване.но си го въобразих за момент.
Бъди здрав! Гордея се с тебе.



Тема Ако е спам според вас пишете минови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано24.06.07 21:06



това е една палитра от машини тип Бедини


днес получих покана от администратора на

да посетя сайта и да разгледам конструкцията на едно "свободно енергетично устройство"
вижте го и вие



Тема Re: Ако е спам според вас пишете минови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано25.06.07 17:58




не мога до коментирам но мисля че е интересно
ЩШ четох какво си ми отговорил в "Физика за седмокласници"
Кой е този NNN ?
Бостон е голям град, той ще се слее с Вашингтон след някое десетилетие.
Мащабите в Америка са огромни.Заслужава се да се види.
Искам да ти пиша че ти вярвам за много неща и се убеждавам че сам ако не постигна нещо никой няма да се заинтересува и да обърне внимание.
Момчетата от Беинса казаха че ще намалят разхода на лека кола с 50% и го направиха.Сега показват друга интересна машина.Аз междувременно се запознах се едно друго момче казва се Светльо което е много увлечено по енергията на "етера"Той е недоверчив към мен но ми даде ясно да разбера че "етера" е съвсем друга категория към която трябва да се подхожда с много по друг похват.Сложно е да го обясня сега но го разбирам какво ми казва.с други думи той е за истинската безкрайна енергия.
Това са сложни теми човек рискува да го обявят за откачалка и ,да се отнасят с него като с откачалка.
Машината на Стеорн ще я направим и ,без да ходим в Лондон .знам горе долу как стоят нещатаГоре долу казах. Но ако успееш да идеш кажи какво си видял.
и ако може посети музея оня там с магнитните машини.Мисля малко да се позанимая и с СМОТ в смисъла в който ти представих картинката за оня с догонващите се сферички дето катастрофират и така поддържат движението.
Само спокойно каквото е писано да стане ще се получи.
в общият случай това са ако не трудни то много мудно проотичащи експерименти.

Това е патента на Нейтън Стъблфийлд(Nathan B. Stubblefield)
Предполагам че си твърде зает но кажи все пак две думи по него. Знам за един който се е опитвал да го репликира но не е успял.
Чао, за сега!

Редактирано от Ra4OKowa4a на 25.06.07 18:10.



Тема Re: Ако е спам според вас пишете минови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор geri® (циник)
Публикувано25.06.07 18:33



Рачо, по-добре го питай за историята за награждаването на Torbay за неговия трансгенератор :))



Тема Re: Ако е спам според вас пишете минови [re: geri®]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 20:49



Гери, очевидно невъзможно е ЩШ да ми помогне за бачкането на двама потребителя с един комп За това ми кажи нещо как става как да си го направя може ли за повече от двама потребителя.
Аз съм магистър по КСТ Това ме интересува това може би
ще ми се наложи да правя на новата си работа и това е определено състоятелно.
А за вечните двигатели и Торбай аз определено по се разбирам с ЩШ отколкото с който и да е друг в форума .И да няма вечни двигатели и безкрайна енергия мен не ме притеснява. Защото това ми е хоби и тръпка и какво ли не.Аз обичам тази материя .Тя е толкова примамлива и красива.
Приеми ме за много голям фантазьор. Не искам да се карате не мога да ви попреча но и не привличам хора в моя лагер само за да стане интересно.
Питам питам и получавам отговорите навсякъде другаде но не и тук.Някои отговори са изключително интересни.Не се чувствам виновен че Айнщаин се е родил и творил нито щях да се чувствам виновен ако той не съществуваше.
Гери няма да се радвам да гледам как някой те атакува защото всеки има право да търси да се лута да мечтае да настоява.
След много от постовете които съм получил в отговор се чувствам угнетен и смутен .Слава богу свиквам.Но тук много хора които си разбират от занаята не се държат като възпитани а само като начетени.
Да ги изреждам ли ? вярвам в Лъчезара която и да е тя вярвам в Мичиу Каку
вярвам в ЩШ в Тесла и Морай в Петков и на Айнщаин вярвам но мене ме интересува това да си направя машина която да се движи с необичайна енергия ако ще и магнитна .
В душата ми ,са именно тези неща НЛО, Хуан Фернандес и зеленото му сиропче с което са се движели военни кораби , дървената вена машоина на бай Спас Канев от ПловдивМного от тях съм попил от списание Космос от Техника Молодьожи.Ню Сайънтист. и други.Имам лични технически списания от 1934 година ако не са ги изяли мишките.
Такава ми е природата.
Хайде бъди здрав Гери в



Тема Re: Ако е спам според вас пишете минови [re: RRR]  
Автор geri® (циник)
Публикувано25.06.07 21:00



Значи Милен ти предлагаше хардуерно решение с терминални конзоли към един и същи комп. Аз мога да ти предложа как да се връзваш от друг (например значително по-слаб комп) и да работиш в споделено време на основния. Демек слабия комп да използуваш като терминално устройство. така че кажи кой от вариантите те интересува.

Колкото за Торбай, наш ШЩ щеше да бие едни другари в един друг форум, кълбейки се преди около година че двигателя на Торбай работел и произвеждал енергия от нищото. Работата дойде почти до награждаване на Торбай, само че нещо се размириса и сега наш шщ се кълне точно в обратното. Естествено, и работата на двигателя на Торбай преди, и сегашния му провал са "доказани без всякакво съмнение" :)) Но той ще ти разправи по-добре, щото е главно действащо лице там. Дори на едно филмче в интернет (май в YouTube) го има изпъчил се да гледа демонстрацията на Торбай :))

Рачо, като си почнал така да изреждаш, да имаш случайно Наука и техника от 60-те години? Не мога да си простя че навремето ги дадох за вторични суровини, зелена глава...



Тема Re: Ако е спам според вас пишете минови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано25.06.07 22:29



Eи, доказан лъжец и тъпак, престани да спамиш форума с нахалните си глупости.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.