Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 24.06.24 
Природни науки
   >> Физика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано04.06.07 03:33



"Как така? Ти такива надежди даде, като доказа, че с ренде и трион можеш да правиш часовници, компютри, и щайги да си сковаваш, "

А ти защо реши че и токамаци мога да правя? Защото ти е болна фантазията. Същата фантазия, която те кара да се мислиш че си права в откровениет си заблуди по отношение на СТО, ЗЗЕ и несветещата лампа. Сега схвана ли?



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано04.06.07 07:04



Не можеш, я. Не можеш токамаци да правиш в мазето с ренде и трион. Така както с ренде и трион не можеш да правиш часовници, камо ли компютри, да не говорим за космически кораби. Също така нямаш хал хабер от магнитни мотори. И тях толкова можеш да ги направиш с ренде и трион. Затова се въздържай да казваш на Рачо четвърта или трета точка от неговия списък ще се осъществи. Нямаш думата. Ти си неграмотник, потенциална енергия от работа не можеш да различиш, на Рачо тръгнал съвети да дава и теории седнал да защишава.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано04.06.07 14:37



"Не можеш, я. Не можеш токамаци да правиш в мазето с ренде и трион. .... Също така нямаш хал хабер от магнитни мотори."

Хехе, колям полет на мисълта. Значи като не мога да правя токамаци, не съм разбирал и от магнитни мотори. Ми ти с такива несвързани разсуждения и СТО уби в сърцето :)), що мислиш че мнението ти ще има някакво значение?

"Затова се въздържай да казваш на Рачо четвърта или трета точка от неговия списък ще се осъществи."

Напротив, имам перфектна теория която може да предсказва резултатите от опита. Ако искаш да се хванем на публичен бас? Ако Рачо постигне моя резултат, ти си слагаш палеца под трамвая, ако постигне твоя - аз. Ти коя точка си избираш - 2 или 3 (1 е крайна версия на моята 4 :). Айде, като много знаеш залагай.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано04.06.07 15:32



Ти първо научи каква е разликата между потенциална енергия и работа.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано04.06.07 15:35



"Ти първо научи каква е разликата между потенциална енергия и работа."

Кой не знае каква е разликата се видя. Това че ти не си научил не значи че и другите са толкова изпаднали. Аз не те карам да учиш нещата. Като не можеш, няма да ги научиш и да те карам, нали? :))



Тема Re: Коментарите по линка на моя Аратиянови [re: PPP]  
Автор щш ()
Публикувано04.06.07 15:40



Рачо, не знам за какво си го дал този линк и коментарите след него. Пълна безсмислица е.

А за магнитите, не е верно, че трябва да са свръхмощни. Обратното е. Също така, както ти бях казал и преди, важното е да съумееш да намериш симетрията на самото магнитно поле, което не е лесна задача, защото не можеш да го видиш. Симетрично поставени магнити съвсем не произвеждат симетрично поле, защото всеки един от тях уж еднакъв с другите, но полето му си има своя специфична форма, която не се възпроизвежда от магнит до магнит.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: geri®]  
Автор щш ()
Публикувано04.06.07 15:41



Това, което се видя, е, че си един неграмотник, който още не си е доучил физиката за седми клас.



Тема Re: Доклад за днеснови [re: щш]  
Автор geri® (циник)
Публикувано04.06.07 15:57



Това си е твое лично мнение, както се видя. А кой е неграмотник всеки може да види, особено в темата за ЗЗЕ :)) А и това че толкова време вече не можеш да разбереш че и несветещата лампа е източник, просто е похлупак на всичко





Тема Re: Нови Коментаринови [re: щш]  
АвторRRR (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 22:12



Скъпи ми колега съфорумец и единомишленик.
Има нещо не знам какво е знам само че без сериозната подкрепа на всички вас тук няма да мръдна и на йота както се казва.Искам опровержения искам съмнения искам критики.Инак сме обречени и ти и аз и всеки като нас да останем без палци.В момента Гери е прав.Категорично Знам че ще стане така както е точка оф забравих я оная с забавянето,Разбери че и най прецизното изчисляване ще отдалечи момента на помътнелите погледи и мрачните физиономии.Тука трябва друг подход.Не знам какъв но трябва.Аз пък съм доволен че вече познах колко процента от опонентите ни не говореха на изуст че не няма да стане 99%
в единия % познали е Гери и още един двама.Шапка му свалям на Гери Критик от класа.
Знам че ти тежи това мое мнение много знам и защо .Защото нещо има има нещо но какво е за сега лично аз мога само да се пинкам и да се вайкам.Казах аз.
Днес много мислих за отзивите на съобщението ми по горе и за твоята реакция.Знам че не заслужаваш това.Защото си дбър физик само дето можем да останем без палци че и без обувки:)))
Трябва друг подход друга кпонцепция Вратата на Бедини -Ошаку е път към нищото Няма КОП >100% в тази концепцияНе не и не!
Ти ще кажеш сега тоя бие отбой за моя сметка. Както желаеш.Другаде е разковничето И както казах днес (беше ми натоварен ден търсех си работа)
днес си мислих много по въпроса Има нещо кето ме гложди и това е машината на един морски офицер. Германец.Ти сега ще кажеш тоя го хванаха други бесове.Дойчо е спрял по...религиозни причини!
Познавам немската акуратност .Те просто са садисти в това отношение .Няма да е ей така спрял работата си Това е офицер моряк с много здрав разум и големи психични закалки .ще потърся линка ще го разгледам ще го обмисля
В резюме ще правя и двете със сигурност и Чешката конструкция и СМОТ
Знам резултата предварително но ще ги направя с най нормални керамични магнити. Аз съм много добър (макар че това не е достатъчно) осигурих триене части от процента ако се наложи ще осигуря триене хилядни от процента не ме питай как но го мога. Няма да е бързо и не очаквай много моля те най чистосърдечно. Знам какво тормози Перендев сигурен съм - той не може да направи евтина конструкция . По причини които изложих вече и в предният и в сегашният си пост.
Трябва ни друга ДРУГА реализация и система инак ще се въртим в кръг до второ пришествие.
Много има още да се пише но нека ми останат силици и за устройството.
Просто ме остави да работя и както и до сега попревеждай това онова което да речем помоля. Аз вече напреднах с английския и ще е по рядко.
Лека нощ и не унивай. Важното е да не се изоставя борбата това ми писа моето хубаво и добро приятелче от най интересната страна в света-Мексико
смелият Аратия.
Лека Нощ на теб на Гери и на всички които градивно помагат за тържествуването на голямата Истина не на моята твоята кметската партийната или не знам чия истина.



Тема Re: Доклад за днес 2нови [re: geri®]  
АвторPPP (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 22:21



Гери , Ти печелиш... за сега.
Дай пример и бъди по малко язвителен с ШЩ.Искам и двамата да сте в Форума
Щом си прав не е нужно да се държиш и ти като ШЩ.Не ми е нужно да ви баннват .Който и да е.
Благодая на случая че те даде тук за опонент и контра:)))...
Чел съм много обиди по твой адрес . от много хора Не си го изкарвай на ШЩ
Той е добър човек.И ти го знаеш.
Айде до когато и
Лека нощ :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.