Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 15.05.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за Рачо  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 09:09



Това знаеш ли го?






Тема Re: за Рачонови [re: Boлkoдaв]  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 09:11



и по-специално виж филмчето





Тема Re: за Рачонови [re: Boлkoдaв]  
АвторBoлkoдaв (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 09:15



Понеже ми стана съвестно, че можеш да вземеш да се вържеш, ще ти кажа, че това е според мен неумела фалшификация и опит за манипулация и облагодетелстване от балъци.



Тема Re: за Рачонови [re: Boлkoдaв]  
АвторPrasenceto (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 10:20



Сега да ти разкажа един виц
Значи влиза пощальон в една къща и звъни, звъни накрая вратата тържествено се отваря, Гледа пощальона право напред -никой, свежда поглед надолу и ....малко момче крак върху крак, пура в ръката на маса подвижна чаша уиски и лед а също и "Playboy" с едни яки каки оскъдно облечени.
Пита пощальона: "Вашите у вас ли са-имате пратка!"
-"Като ме гледаш -така казва малчуганът, как мислиш дали са си у дома?"....

Виж знам за тези сайтове и за други знам и ти благодаря за хубавото отношение към моите пристрастия.Ето това е една градивна позиция.Пак ти благодаря:)))
Спокойно няма да се вържа Аз съм образован и разумен човек.
Имам и известен опит в областа на техниката освен това непрекъснато експериментирам когато имам време и ми е приятно.Няма значение с каква тематика..с удоволствие бих разгледал нещо и от областа на стирлинг машините , авиомоделизма и въобще всичко което е обяснено добре от съвременната наука-на популярно ниво искам да кажа .Лекции с тежки формули не са ми в приоритетите. Може би изключение прави книгата на Инж.Полк. Радню Дзанев -"Вакуумна теория" Ти нея имаш ли я? ще ти я пратя на файл ако искаш.
Чао пак заповядай.





Тема Re: за Рачонови [re: Prasenceto]  
Автор Totopet (познат)
Публикувано22.04.07 11:43



"Лекции с тежки формули не са ми в приоритетите. Може би изключение прави книгата на Инж.Полк. Радню Дзанев -"Вакуумна теория" Ти нея имаш ли я? ще ти я пратя на файл ако искаш" ----- Ste ti bada blagodaren,ako mi izpratish faila na indus@abv.bg



Тема Re: добре до два дни го имашнови [re: Totopet]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано22.04.07 17:19



Имаш го!



Тема Re: за Тотопетнови [re: Totopet]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано25.04.07 17:56




Бързо си я издърпай щото някои път изчезва аз я имах на файл но диска се е скапал Просто си извадил късмет че пак са я пуснали свободно
Пиши какви ти са впечатленията На мен ми харесаха картинките и някои от обясненията за дуалноста и други работи разбира се но формулите не вдявам .
Поздрави

Редактирано от Ra4OKowa4a на 25.04.07 18:09.



Тема Re: за Тотопетнови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор щш ()
Публикувано25.04.07 18:44



Рачо, абе извинявай, ама нямаш ли я тази книга в един файл, щото иначе много точене, много нещо. Ако не ще трябва да молим царя на дежавюто @geri да я сбие някакси чрез гущера.



Тема Re: Никакви проблеми къде да я пратянови [re: щш]  
Автор Ra4OKowa4a (пристрастен)
Публикувано25.04.07 19:06



сега радостен съм че ви интересува
ми аз си я източих пак 9 мегабайта е кажи на кои адрес да я пратя то май имаше някакви ограничения за големина на фаил при Яху ма ще я пратя И пак ще е точене голямо аз инак си я дръпнах за 5 минути всичко е пидиеф
връзката ми не е кой знае колко бърза квартален лан



Тема Re: Никакви проблеми къде да я пратянови [re: Ra4OKowa4a]  
Автор щш ()
Публикувано25.04.07 19:12



Тегля я с FlashGot в момента. Благодаря за линка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.