Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 02.07.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: geri®]  
Автор ГT ()
Публикувано17.12.06 19:02



Напротив, човек, който разбира и който не говори тъпотии кат еб, че и несветещата лампа била източник на светлина ти казва -- линкът, който си дал не доказва нищо. Този линк съдържа само увъртания на тъпак. Виж аргументите ми срещу СТО дадени по-горе и не увъртай.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: geri®]  
Автор ГT ()
Публикувано17.12.06 19:03



Напротив, човек, който разбира и който не говори тъпотии кат теб, че и несветещата лампа била източник на светлина ти казва -- линкът, който си дал не доказва нищо. Този линк съдържа само увъртания на тъпак. Виж аргументите ми срещу СТО дадени по-горе и не увъртай.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: ГT]  
Автор geri® (циник)
Публикувано17.12.06 19:07



"линкът, който си дал не доказва нищо. "

Явно не си стигнал до края, където се доказва нещо :) Пробвай пак.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: geri®]  
Автор ГT ()
Публикувано17.12.06 19:08



Стигнал съм и пак ти казвам, ръсиш глупсто, манипулираш и увърташ. Но, ти си тъпак, какво друго да очаквам от тъпак като теб.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: ГT]  
Автор ГT ()
Публикувано17.12.06 19:10



Аргументите, които съм дал по-горе показват къде грешиш в "разсъжденията" си.

Когато се опитваш да разбереш къде ти е грешката (което е невъзможно да постигнеш, защото си тъп, но все пак опитай) акцентирай върху това, че даже и да се приложи цялата пародия на методика, която Айнщайн използва, то се оказва, че при източник в покой с неподвижната система относителност на едновременността следва чисто класически. От това не можеш да избягаш и само този факт е напълно достатъчен, за да се отхвърли изцяло СТО. Толкова засега.

Редактирано от ГT на 17.12.06 19:13.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: ГT]  
Автор geri® (циник)
Публикувано17.12.06 19:13



"Стигнал съм и пак ти казвам, ръсиш глупсто, манипулираш и увърташ."

Ма така и баба може да се оправдава, без никакви аргументи.



Тема Re: ОПАШКУЛВАШ СЕ..КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ СТАВА ТРУДНнови [re: ГT]  
Автор geri® (циник)
Публикувано17.12.06 19:15



"то се оказва, че при източник в покой с неподвижната система относителност на едновременността следва чисто класически. "

Естествено, нали в тази система СТО съвпада с класическата механика? Всичко което се извежда класически е валидно и според СТО. Питай Петков да ти разясни, щото тука има и малко философия, не става само с ругатни и обиди :)



Тема Re:нови [re: ГT]  
Автор Tиx_yжac ()
Публикувано17.12.06 19:52



"Изказваш се емоционално, като жена. Няма нищо лошо в емоционалността, но все пак, когато трябва да участваш в дискусия в клуб Физика трябва и малко да разбираш от това, което се дискутира. Ти не разбираш нищо..."

Ако говорим за емоции, помня много добре времето, в което ти се изразяваше... свръхемоционално. Впрочем и Петков е доста емоционален в своите постинги, но и аз не намирам нищо лошо в това. Напротив, по-заинтригуващо е, а тук все пак сме се събрали не за да се правим на сухари, нали?

"... когато трябва да участваш в дискусия в клуб Физика трябва и малко да разбираш от това, което се дискутира. Ти не разбираш нищо..."

Знам, че няма да ми повярваш, но все пак ще ти кажа:

Гротеската се състои във факта, че аз разбирам много повече от теб това, което напоследък се дискутира в клуб Физика





Тема ДАЙ ДА ГОВОРИМ ПО СЕРИОЗНОнови [re: geri®]  
Автор Пeтkoв (рекордьор)
Публикувано17.12.06 22:20



Здравей Гери ,


цитат:
За Петков: ма вие на думи погребахте СТО вече сто пъти бре! :))

край на цитата.


Не на думи приятелю а аргументирано .. Зарежи всичките си тия словесни пируети и се съсредочи само върху факта че Айнщайн не може да изведе неедновременноста в статията си поради това , че погрешно се опитва да прилага своят пишман критерий за синхронност на часовници между взаимно подвижни ИС .. там всъщност където този критерий е неправомерен..
Всичко това е видно от първите шест странички на статията от 1905 г. където Айнщайн се мъчи да изведе неедновременноста а всъщност не успява и се проваля..

НЕ ИДВА ЛИ ЧОВЕК НА ТОЗИ СВЯТ ЗА ДА ПРЕГЪРНЕ ЕДНО ДЕТЕ !/надпис върху плоча от древния Рим/


Тема Един път позна в този живот:-)нови [re: ГT]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 22:38



-тих_ужас е жена






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.