Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 25.06.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Аман!нови [re: Evil Spirit]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано30.08.01 17:36



Това, което каза изобщо не ти прави чест! Аман от надувки!
Като не те кефи темата - не пиши, никой няма да седне да реве за тебе!

Хората си дават примери с неща от живота, като не ти харесва - твой проблем!

И стига си се крил зад някакъв нерегистриран ник! Сигурно е много удобно...

Гледайте звездите...


Тема Re: Аман!нови [re: stargazer]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 00:31



Ti pyk kato si si registrirala nicka, kakvo nauchihme za tebe? Che imash web-stranica koiato se zarejda tochno 1 chas.
Nadut ili ne - az imam edno osnovno svoistvo - vinagi sym prav! Vkliuchitelno i tova che pranetata, lukankite i drugite "primeri ot JIVOTA" ot toia rod, edva li e umestno da se obsyjdat v forum za NEJIVATA priroda.

PS. Razbira se bih se radval da vidia prilojeniata na fizikata v "neshtata ot jivota" obsydeni tuka, no v taia tema ot sredata nadolu /da ne kaja ot samoto nachalo/ se drynkat samo prazni bezmislici...



Тема Re: Аман!нови [re: Evil Spirit]  
Автор eridan23 ()
Публикувано31.08.01 12:37



Евил, не мислиш ли че това твое "свойство" - винаги да си прав, като твърдение подхожда повече на някой от клуб "Религия"
Обикновенно подминавам подобни изказвания с презрение, но ти изглеждаш все пак разумен

nishto ne e nevazmojno


Тема Re: Аман!нови [re: Evil Spirit]  
Автор Well__ (.)
Публикувано31.08.01 21:46



Евил, всичко което се случва е физика.



Тема Re: Аман!нови [re: Well__]  
Автор zhreca (ArchMage)
Публикувано01.09.01 00:26



hm... dazhe i tova koeto ne se sluchva...

Ged


Тема Уважаеми Evil Spiritнови [re: Evil Spirit]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано01.09.01 01:42



Би трябвало ако не ти сам да се опитваш да популяризираш и да си обясняваш физ. явления, то поне да не пречиш на останалите.

Всъщност, постингите ти ги приемам като неуместна проява на екстравагантност. За неточните ти квалификации относно мен не ти се сърдя, но ми стана изключително неприятно да прочета постингите ти до другите хора, които бяха така любезни да ми отговорят.

Стана ми съвестно, че заради моята тема те трябваше да хабят нерви заради теб. Сам разбираш, че след като нямаш мнение по решението на въпроса, поставен в темата, нямаш място тук. Ако искаш да бъдеш интересен - имаш шанс, отговори на въпроса, поставен от мен.

И нека аз пък да ти задам едни въпрос: според теб прането, луканката и пясъка жива природа ли са?


И още нещо. Материята, с която се занимаваш би трябвало да бъде обяснявана на прост и достъпен език и подкрепяна с примери от ежедневието. Това е начинът. Много важно, че знаеш формула и я казваш, като не можеш да я обясниш по достъпен начин на научно-популярен език.

Това е от мен. И мисля, че е редно да се извиниш на хората заради писанията си.

***


Тема Skypa Jenniferнови [re: Jennifer]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано01.09.01 22:59



Ne razbrah tochno kakvo ne haresvash na postingite mi - tezi kym tebe i tezi kym drugite, i izobshto predmeta na toia razgovor, no sym prinuden da kaja slednoto:

Pyrvo niama kak da otgovariam na vyprosa ti - v tazi mu chast koiato beshe naistina vypros v oblastta na fizikata /makar i silno kazano/ - drugi predi mene otdavna otgovoriha. Stava vypros za piasyka. Vsyshtnost bih mogyl da dobavia che ne e zle da se poeksperimentira malko s dobaviane na syvsem malko voda kym piasyka v edna epruvetka /mokyr ne znachi podgiznal/, da se poraztrese epruvetkata i da se vidi dali piasyka shte zaeme pyrvonachalnia obem. Podhodiashta rabota za koi, well i dzver, koito mogat da svyrshat tova i da informirat kluba za rezultatite, a ne da ni zalivat s novi "termodinamiki na 1 chastica" i pr. Ta tova za piasyka.

Shto se otnasia do tova kakvo kazal myjyt mi dnes, pranetata, lukankata, oriza, kartofenoto piure, podpuhnaloto jito i ostanalite bezumia - prosto se opitah taktichno da namekna che ne im e mestoto tuka, ne zashtoto ne mi haresvat na mene, a prosto zashtoto NE IM E MESTOTO TUKA! Biah prinuden da go kaja sled kato vie sami ne se useshtate. Jiva priroda ili ne - tia neshta ne sa predmet na fizikata. Ako ne mi viarvash - otvori ako iskash niakoia fizicheska enciklopedia i shte se ubedish.

A shtom triabva da se izviniavam - ok, izviniavam se i si posipvam glavata s pepel, za otvratitelnite neshta, koito sym kazal /a, kakvi sa te mejdu drugoto?/



Тема Re: Skypa Jenniferнови [re: Evil Spirit]  
Автор zhreca (ArchMage)
Публикувано02.09.01 00:43



abe evile .. ti kyde si uchil fizika bre???

Ged


Тема Skypi Zrec,нови [re: zhreca]  
АвторEvil Spirit (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 23:24



a ti zashto se interesuvash?



Тема Аз пък си мислехнови [re: Evil Spirit]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано07.09.01 16:13



че всяка една наука има смисъл САМО и ЕДИНСТВЕНО ако служи на хората в ежедневието.
Вярно е, че свойствата на зърнените храни са обект на изучаване в дисциплина като стокознанието, но ти сам разбираш пък, че това е една доста синкретична, така да се каже дисциплина, обединяваща познание от много други области. И не виждам какво те обижда в това, че физиката има приложение навсякъде. Ами това е, подвластни сме на нейните закони искаме или не искаме.

Прави ти чест, че се извини и ти благодаря за това.

***



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.