Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Perl
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема CGI scripts-how toнови  
АвторBleid4o (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 15:41



HI! Imam edin mnogo seriozen problem- ne znam kak da run-vam CGI scriptove ot IN Explorer. Instaliral sum IIS i Perl for ISAPI i probvam test.pl , kojato e v \inetpub\scripts. V In Explorer pisha http://localhost.scripts/test.pl , probvah i s hostname vmesto localhost ama nisto ne se polu4ava. Za programata sum siguren 4e e OK, poneje e ot edna kniga. Njakoi moje li da mi kaje kakvo propuskam?
thanks!



Тема Re: CGI scripts-how toнови [re: Bleid4o]  
Автор vfork ()
Публикувано31.08.04 22:49



ami - absurd da ima reshenie na tolkoz slozen problem :P :)))



Тема Re: CGI scripts-how to [re: vfork]  
Автор novobranec (може би?)
Публикувано01.09.04 21:22







Тема Re: CGI scripts-how toнови [re: Bleid4o]  
Автор Teшkapcko_koпeлe (grrrr)
Публикувано02.09.04 01:05



хмм да, проблъмът наистина е неразрешим. Май ще се наложи да си смениш компютъра или поне си качи БИОС-а на програматор и да видиш какво може да се направи..
базикам се ей да не направиш некоя щуротия. С такъв въпрос няма кой да ти помогне. Давай малко по-подробно



Тема Re: CGI scripts-how toнови [re: Bleid4o]  
Автор novobranec (може би?)
Публикувано03.09.04 20:39



Добре де дайте да не се бъзикаме с човека явно не е чел където трябва.

Bleid4o,
пропуснал си един основен момент за да можеш да стартираш подобни скриптове трябва да си инсталираш, конфигурираш и стартираш WEB сървър иначе в най добрия случай ще получиш HTML source.




Тема Re: CGI scripts-how toнови [re: Bleid4o]  
АвторRegExp (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 23:30



Вземи си инсталирай едно Апаче и един перл интерпретатор от http://www.activestate.com и не се занимавай с глупости.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.