Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Perl
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Problem  
Автор ::Ko3мO:: ()
Публикувано13.07.02 16:22



Така това е първият ми опит за качване на perl скрипт за наи елементарен брояч, но когатоизвикам сцрипта за view на пезултатите ми дава грешка
" file is writable by others: (*************) CGI must has a permission mask to 0755 " .
Хoствам сайта на h1.ru

Можя ако някои знае нека да ми каже!
Благодаря ви!

::Който не пита далеч не стигA::


Тема Re: Problemнови [re: ::Ko3мO::]  
Автор Yankoff (непознат)
Публикувано23.07.02 01:37



problema e tochno kakto ti pishe t.e. che vsichki user-i na mashinata imat write prava na tvoq file i taka vseki moje da ti go iztrie. ti si mu dal nai veroqtno prava 777 koeto e dosta nepriemlivo. dai mu chmod 755 file.cgi kakto ti pishe i nqma da imash probleimi. az ti preporacham chmod 711 poneje e po sigurno no ne vsi4ki shell accounti ti razreshavat da go napravish (ne me pitai zashto) a i mnogo zavisi ot tova kak i kakvo izpulnqva scripta.



Тема Re: Problemнови [re: Yankoff]  
Автор SBD (непознат )
Публикувано02.08.02 20:47



prevod na pi4a predi mene
zna4i pi6e6
chmod 755 file.cgi
deto file.cgi e tvoa file
a vmesto file.cgi moje6 da sloji6 i Manipulatora ako iska6




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.