Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 18.04.24 
Филмови
   >> Матрицата
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема The Matrix Revolutions Forum Started  
АвторMatrix[Neo] (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 01:50



няма ли повечко хора да се похвалят да са гледали филма, че има прекалено много неща да се обсъждат; да кажете на кой му е харесал на кой не (е не знам к'ъв човек трябва да си е да не ти хареса но това си е мое мнение) все пак ми е интересно дали има някой друг като мен да седиш през по-голямата част от филма със зяплана уста и да не можеш да си поемеш въздух като хората... тъй че давайте...



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: Matrix[Neo]]  
Автор[] (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 11:47



3.5 of out 10



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: Matrix[Neo]]  
Автор another (непознат )
Публикувано06.11.03 14:05



Невероятно слаб! Повече от това неможеше. Разочарованието е пълно....



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: Matrix[Neo]]  
АвторMATRlX FOREVER (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 01:58



tova mislq sagalqvam 4e go poblikuvah v drug klubno ne bqh vidal tozi ta: az mislq 4e REVOLUTION nadmina vtorata 4ast ,no nikoga nqma da moge da se postigne efekta na THE MATRIX 'parvata 4ast'. Bi kazal 4e tazi trilogiq e edna ot nai neveroqtnite i ne sam edinstveniqt mislq 4e tozi film napravi istoriq i 4e skoro nqma da se povtori podobno neshto .... govorise 4e mogebi shte imaprodalgenie na matrix no nemislq 4e sazdatelite shte si vkarat tozi avtogol kolkoto i da mi e gadno vsi4ko svarshi "VSQKO NA$ALO IMA SVOQT KRAI"
a spicialno za greshkite vav filma az li4no ne vidqh nito edna istoriate e neveroqtna a efectite sa tolkova novi 4e oshte dalgo shte se govori za efecta "matrix" kakto beshe sas zabavenoto dvigeniena kurshumite v parvata 4ast... Edinstvenoto ,koeto naisina ne mi haresa kato 4ove e 4e trinity umira...poradi tazi pri4ina nqma da moga da gledam pak filma dalgo vreme ...ne se hvalq no parviq film go gledah 6 v kino i 27 v kashti na kaseta ...
Ako nqkoi moge da obesni kakvo to4no stava 4e neo prodalgava da e unishtogava mashini v realniq svqt shte sam blagodaren a i kak to4no razbi smith nakraq
haide i matrix forever



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: Matrix[Neo]]  
АвторOracle (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 19:16



Naistina spodelqm mnenieto ti, 4e prosto ako toq film ne ti haresa, to ti ne moje6 da se nare4e6 4owek, za6toto samo tozi film dokoswa 4oweka w teb i ednowremenno s tova ti predlaga 2 4asa specialni efekti, koito w sledwa6tite 2 godini, a moje bi i nkoga ne 6te mogat da budat kopirani.
Tozi film trqbwa da se gleda, trqbwa da se po4uwsta, trqbwa da se razbere.
Jalki sa mi tezi, koito kazvat - za kvo da go gledam kat znam 4e 6te e tup ?
Ami skupi moi, koito o6te ne ste go gledali, filmut e mnoo dale4e ot tova, koeto moje da se nare4e tupo ! Tova 4e mozuka wi e swiknal wsi4ko da mu se predostawq na gotovo, ne zna4i 4e filmut e nerazbiraem, a imenno 4e iska malko mozu4no usilie da bude razbran.
I tova e nai - hubawoto, za6toto wseki wzema sus sebe si to4no tova, koeto se otnasq do nego, wseki namira ne6to :) Isn't that great?



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: Matrix[Neo]]  
Авторлy (Нерегистриран)
Публикувано09.11.03 20:07



"да седиш през по-голямата част от филма със зяплана уста и да не можеш да си поемеш въздух като хората..."

Нещо климатик ли нямаше в киносалона? Ми филма не е хубав, бе братче, или по-точно той е точно толкова хубав колкото кой да е холивудски екшън, сниман с много пари. Което разбира се не е лошо, ама след като съм гледал първа част, не мога да се задоволя с по-малко и да приема невъзможни неща, объркан сюжет, патетични глупости (как пък тия американци не спряха да се надъхват, прегръщат и всякакви такива, които могат да предизвикат само смях, е, при тийнейджърите може би минават), странни и объркани философии, дето и тия дето ги приказват не си ги разбират, а да и освен това почти не бяха в Матрицата...



Тема Re: The Matrix Revolutions Forum Startedнови [re: лy]  
Автор HEO (The One)
Публикувано11.11.03 01:28



само да ти кажа лу ли си къв ли си възрастта ми е далече от тийнейджърската и нямаш правото като не ти харесва нещо да се подиграваш с чувствата и преживяванията на хората само защото си предубеден в "американските бози", към която твърдо не спада и Трилогията Матрицата. Можеш да ходиш някъде другаде да си споделяш анти-американското настроение и да не се ебаваш с хората като се праиш на хитър като всъщност изглеждаш тъп. щото това десетки стотици хора да ти казват че наистина има идеи, смисъл, философия и ти да казваш че и тези които я говорят ен я разбират ами мисля че просто ти самия не разбираш какво говорят те за да оцениш дали от своя страна разбират това което говорят или не

Noone can be told what The Matrix is... You have to see it for yourself!


Тема replica designer purses coachнови [re: Matrix[Neo]]  
АвторDekolaosa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 00:18



Cool website! Good work. Good resources here. Best regards!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.