Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мнения за няколко фирми?нови  
АвторTipToп (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 21:59



По подобие на темата в клуб Програмисти, ме интересува мнението ви за някой от тези фирми. Какво ме интересува: Заплата, проекти, работно време, обстановка, други хубави и лоши страни и всякаква друга информация, която би ми би ла ползезна(а смятам и не само на мен) за изграждане на предварително мнение.
Знам че сме малко точно в тази сфера, но все пак се надявам на някакъв отзвук :)

Благодаря предваритено.

Фирмите:
Verasoft (http://it.jobs.bg/f271575)
Софтгруп ЕООД (http://it.jobs.bg/f9348)
Интерсофт България ООД (http://it.jobs.bg/f206327)
А.К.Т.А. ООД (http://it.jobs.bg/f282921)
Перфект Инженеринг ЕООД (http://it.jobs.bg/f275257)



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: TipToп]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано04.06.07 23:32



Нито една не ми е позната



Mixy

Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: TipToп]  
Автор P_Kolev (непознат )
Публикувано05.06.07 15:09



Софтгруп са сериозна фирма с много желязна дисциплина. Пишат доста интересен софтуер. Шефът е точен и доста разбран. Навътре е с нещата с програмирането. Ако предпочиташ САМО да работиш на работното си място, без никакви чатове, форуми, сайтове и други такива, си точния човек за тази фирма. Успех !

Редактирано от P_Kolev на 05.06.07 15:09.



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: TipToп]  
Автор Vermax (киликанзер)
Публикувано11.06.07 13:23



За Софтгруп мога да кажа. Сериозна фирма. Млад екип, приятна обстановка. Шефът наистина разбира от програмиране. Работно време от 9:18.
А останалите изборени фирми нямам информация.



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: TipToп]  
АвторCcC (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 18:03



А.К.Т.А. пишат софтуер за банки.
Трябва да разбираш Oracle освен Delphi.
Заплатата която предлагат е около 1500 лв.



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: TipToп]  
Авторлиcko (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 17:18



За Перфект Инженеринг:
Фирма в която не си заслужава да почваш. Няма никакво развите, занимават се с POS системи.
"Ползват" стари тенологии, БД да е отвратително проектирана(FireBird), средството за разработка е C++ Builder.
Ако, мога да обобща" не са наясно с ИТ техлогоггите, клиентите им са кръчми.
Програмиският екип е във Варна. Освен това служителите се сменят на 2-3 месаца. Обявяват високи запалати, и като трябва да скючиш договор намаляват на половината от това което са ти обещали на интерюто.
Условията на работа са мизерни.



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: P_Kolev]  
АвторCoфтrpyп OOД ekc (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 17:40



вижте черния списък за софтгруп, аз работих там ;-) човека постнал готрното нещо бе 1 месец на работа, нищо не е разбрал и е останал с грешно впечалтение - Софгруп ООД = мошеници





Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: Coфтrpyп OOД ekc]  
АвторVoider (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 09:08



Софтгруп фалираха. Фирмата не можеше да прави бизнес, подвеждаше и лъжеше клиентите си. Колкото и да харесвах колегите си, шефа не се търпеше. Разбира се още ми дължи пари.



Тема Re: Мнения за няколко фирми?нови [re: лиcko]  
АвторScorpio (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 12:17



По повод мнението на 'Лиско' ;)
Човекът беше на работа в 'Перфект инженеринг' 9 месеца и беше уволнен поради лошо отношение с колеги и клиенти и неизпълнение на служебните си задължения.
Всъщност, стилът и правописът на posting-а му говорят достатъчно относно възможностите му за преценка... :)

А относно фирмата - достатъчно е да се свържете с нас (

), за да си създадете собствено мнение - качествените хора са винаги добре дошли :)



Тема Re: Мнения за няколко фирми? [re: Voider]  
Автор VladoVasilev (минаващ)
Публикувано23.01.09 09:13



Всъщност и на мен ми дължат пари от Софтгруо. Това беше преди около 6-7 години. Тогава се казваха OVERHAUL. После си смениха името, защото форумите се бяха напълнили от техни бивши работници, завлечени с по 2-3 заплати и не можеха да си намират хора. Аз лично не им се сърдя - за мен опита беше много по ценен :)

- свят без езикови граници!

Редактирано от VladoVasilev на 23.01.09 09:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.