Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
*Кратък преглед

Тема Turbo Delphi и т.н.  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 21:35



някой да е пробвал и инсталирал Турбо Делфи вече ?

аз пуснах даунлоадите, но това, което разбрах от четене на информация до момента е:

1. можеш да инсталираш само един Турбо продукт. т.е. не можеш и Турбо Делфи и Турбо Ц++ например.

2. трябва лицензионен ключ да си регистрираш

3. всичките продукти изискват .НЕТ и разни глупости още

4. инсталациите от диск включват .НЕТ простотиите, ако се тегли другата инсталационна версия (не ЦД версията) ще трябва да се дръпне (евентуално ако нямаш) и глупостите за .НЕТ

има ли някъде нещо да съм разбрал неправилно ?



Тема Re: Turbo Delphi и т.н.нови [re: Ц++]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано03.10.06 21:42



Ами горе долу и аз това разбрах. По т.2 - посочих валиден е-мейл адрес, но за мое съжаление още чакам мейл от Борланд.
А, не можеш да инсталираш Турбо версия на нещо си, ако имаш БДН 2006 Про версия.

Редактирано от Beco_ на 03.10.06 21:43.



Тема Re: Turbo Delphi и т.н.нови [re: Ц++]  
Автор ИвKo (особняк)
Публикувано04.10.06 08:27



Още същия ден когато ги пуснаха... Работи си чудесно...
Да изисква регистрация, не е кой знае какъв проблем това. Ако всичко е попълнено така както трябва, регистрационния файл пристига от Борланд след 20-на секунди


Верно е и това, че не може повече от един Турбо Екплорер (т.е. фрии версиите), да бъдат инсталирани на едно ПС, VM. Но за фрии версия, какво толкова - в края на краищата има си нещо наречено VM - аз използвам Microsoft Virtual PC - свободно е, т.е. free от около месец, а ти дава исключителни възможности. Благодарение на него, на лаптопа си имам 5 инстанции на различни версии на Windows - от 3.11 до 2003 Така че нищо не ти пречи (освен малко повечко памет на ПС-то), да си инсталираш колкото си искаш версии на Турбо серията, и превключвайки ПС-тата, да си работкаш... А с Virtual PC може да имаш и винаги "фреш" инсталация на Windows, което си е екстра за тестване и човъркане - има си UNDO диск, и можеш когато си искаш да върнеш старо състояние.



Тема Re: Turbo Delphi и т.н.нови [re: Beco_]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано04.10.06 16:31



Днес се зачудих защо пък аз аджеба не получих регистрационен файл. Изтрих всички кукита на браузъра, пререгистрирах се/имам стара регистрация от няколко години/ и ... voala! Файлчето пристигна.



Тема Re: Turbo Delphi и т.н.нови [re: ИвKo]  
АвторЦ++ (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 17:30



благодаря за инфото.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.