Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Delphi 8 izleze...нови  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 11:01



Eto go be, eto go batko be kakto se kazvashe v edna TV reklama na rakiq.
Izleze ve kakto kaza Phantomas tochno na 17-ti, moje da si go porachate ot oficialniqt site na Borland i to ne che shte go poluchite kogato izleze ami veche e "Physical" pri tova ima snimka na kutiqta, i struva $3 000.

I toq pat da ne se izlagate kato lockvate temata.



Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: Philip]  
Автор PhantomASМодератор (няма)
Публикувано17.12.03 13:43



Преди това локнах темата поради заявката за теглене!!!! Има разлика.
Айде довечера ще публикувам малко неща - които докопах от френски форум - за съжаление - за мен са повече разочароващи.
За тези които нямат проблем с френския - в първата тема съм публикувал 2 връзки към френски сайтове - там може да се намери информация от първа ръка.

---
Колкото повече, толкова повече.


Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: PhantomAS]  
АвторPhilip (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 23:55



Mojeshe da go redaktirash, vajnoto, che togava stana qsno koga shte izleze...

A dokolkoto gledah screenshotove i onui Flash demo, prilicha na Visual Studio, men lichno ne me kefi formata da mi ne e "float" no tova samo ot screenshotove. No Borland nikoga ne se razocharovali vse pak te sa N1 v ezicite za programirane...



Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: Philip]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано18.12.03 09:22



бяха номер едно докато големия шеф не отиде в майкрософт



Тема Re: Delphi 8 izleze... [re: PYTHON]  
Автор PhantomASМодератор (няма)
Публикувано18.12.03 11:16



И за съжаление започва да си личи - за съжаление не ми остава време да напиша (по скоро да преведа) това което исках.
Май нещата около .НЕТ - се оправят - за сметка на Win32 платформата - там няма нищо ново - и май ще трябва да се ползва D7 - което много ме разочарова.
Като гледам зарязват сериозно Kylix -а и се опитват да седнат на 2 стола - скоро излезе JBuilderX - сега и D8.NET - май накрая в опитите си да поддържат много неща - ще вземат да изпаднат и от двете класации.
Не знам защо, но съм разочарован от това което видях (все още не съм се докопал до D8 за да го оценя реално) Д8 май си прилича като 2 капки вода с VS.NET - и реално не предлага много - освен езика - който не е C# разбира се.

---
Колкото повече, толкова повече.


Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: PhantomAS]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано18.12.03 13:15



когато каже интел скачайте малко скачат но ако каже и майкрософт скачайте то тогава всички скачат
колкото до киликса - ако успеят ред хат и сусето да дръпнат догодина нещо може да се получи иначе не.
шибана работа като цяло.



Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: PYTHON]  
Автор Dim_cR (непознат )
Публикувано18.12.03 13:51



Започна да става много тягостно за Delphi-to така че реших и аз да се включа. Намам удоволствието да имам инсталирано Delphi.Net(Galileo) на компа си, но сигурно и на това ще му дойде времето. Borland официално заявяват, че вече са заели мястото си на Linux платформите, но във връзка с разширяването на пазара на Windows OS, не могат да изостанат и се появи 8-цата на Delphi. Официално се заговори и за съюза между Borland и Microsoft, дори за предстояща покупка ......:), но се намеси един сериозен играч - комисията за борба с монопола и май всичко се разсъхна засега. И все пак какво лошо има да имаме среда за разработка под .Net Framework. Говори се дори за поддръжка на .Net Compact Framework, което разширява много възможностите - PDA(PocketPC) - май го имаше като въпрос някъде. Така че !



Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: Dim_cR]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано18.12.03 14:04



Framework?
греша или имаше някаква такава екзотика от борланд преди стотина години
много ми е познато това от някъде.
имаха някаква такава измислица ,база данни,ел. таблица....
единствения шанс на борланд е ако линукса дръпне напред, но нещата са доста абсурдни и няма никаква логика
всички очакваха 90-те години да бъдат под знака на юникс,появи се вина на мс,ос/2 на ибм. прогнозите бяха за лидерство на ос/2 а стана тя една......
според мен водещето е опер. система. майкрософт никога не са били коректни към никой и да работиш в тяхна среда без техен софт за разработка е направо безумие. говорих с едни юнаци преди време които подържаха софт на делфи който въртеше серизони бази данни. бяха се ошашвили в един момент. проблеми,проблеми.....
в крайна сметка стигнаха те до извода че майкрософт и борланд са две различни неща



Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: PYTHON]  
Автор andrew_nikoloff (минаващ)
Публикувано18.12.03 15:37



"подържаха софт на делфи който въртеше серизони бази данни"... хммм... а каква е била базата? да не е било MS SQL + ADO? щото тогава с извинение, ама даже и борланд не могат да оправят на майкрософт бозите...

Човешкият ум е ограничен. Глупостта не е.


Тема Re: Delphi 8 izleze...нови [re: andrew_nikoloff]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано18.12.03 16:19



борландската база данни беше

под сериозни явно съм искал да кажа друго
майкрософт и бази данни е почти същото като борланд и базите данни
относно лидер в базите данни няма спорове или на мен поне не са ми известни такива




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.