Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Отново Lights in DelphiX  
Автор watcher (непознат )
Публикувано14.04.02 00:00



Никой не си направи труда да ми обърне внимание. Явно въобще не сте и чували за DirectX па ка-моли за DelphiX, OpenGL или SignSoft VisIt.
Дай ви само BDE, SQL и т.н.
Е'гати разбирачите!!




Тема Re: Отново Lights in DelphiXнови [re: watcher]  
АвторDemo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 00:15



Ne e verno chicho az sam chuval za DelphiX ama tryaa pak da doida da mi obyasnish nekoi raboti veche sam po na vatre v neshtata...
To Be Continued...



Тема Re: Отново Lights in DelphiXнови [re: watcher]  
АвторNiL^ (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 01:34



Напротив.. просто от DelphiX-а съм ползвал само DirectPlay-a / с него ми е по-лесно да пиша NET приложения/ и затова не ти отговорих...



Тема Re: Отново Lights in DelphiXнови [re: watcher]  
АвторNiL^ (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 01:36



.. и ако искаш да знаеш въобще не съм привърженик на BDE и SQL... бих казал че съм отвратен от тях... никога през живота си няма да пиша DB приложения



Тема Re: Отново Lights in DelphiXнови [re: watcher]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано14.04.02 03:58



Пич, не всичко е 3D programming. Ако имаш такива проблеми поствай в Програмисти - поне повече хора минават от там...

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.


Тема Re: Отново Lights in DelphiXнови [re: watcher]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано14.04.02 09:55



Мдаааа... не ни се връзвай толкова, ние сме прости и не знаем... А между другото всичко е на доброволни начала, та езуитски напъни са излишни. Та успокой се и си мисли за DirectX и твоята роля в него. Помага, човек се чуства някак си по-значим.

чети и дишай по-леко



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.