Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема END;нови [re: Pechenia]  
Автор XE (непознат )
Публикувано25.01.02 20:38



Napylno syglasen s teb i tyi kakto se syglasiavam mi hrumva edna ideyka sho ne napravim vseki potrebitel da si ima .dsk file za site-a t.e., predpo4itania ako za men e vajno v menuto da ima Tips&Tricks neka predpo4itaniata mi se syhraniavat v takyv fail a ako na teb ti haresva v menuto da ima pove4e za forum ili kakvoto i da e neka ti go pishe v tvoia .dsk fail i taka pri otvariane na stranicata da ti se zarejdat predpo4itaniata

p.s.: i taka Za i Protiv poslednite dve predlojenia

Редактирано от XE на 25.01.02 20:41.



Тема И аз изкам ....нови [re: XE]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 19:04



Първо да се представя ... Аз съм от Велико Търново. Казвам се Ради. Изкам да добавя нещичко и аз. Според мене всички сте горе-долу добри (бъдещи или сегашни Web Masters ) Знаете доста работи който аз не... Абе с две думи Lame съм си. Разбирам чат пат HTML Сега чета една книжка за С++ И влязох в този форум защото съм МНОГО бос на тема Delphi. Моля не сменяйте на следващи пост . Сега сигурно си казвате ... абе тоя какво ни занимава тука със себе си апък нищо не разбира от Delphi ... Ми сега ще ви кажа какво. Само ми дайте тема или пък дори и няколко думи ... ще обърна целия Net наопаки обаче ще намеря това което сте ми казали . Поне в това МНОГО ме бива (ехх почнах да се повтарям с това МНОГО) разбира се мога да правя туи онуи но мисля че ще съм много полезен. Някой по-нагоре попита " Защо го правим" или по-точно даде няколко алтернативи. Аз лично го правя защото смятам че ще бъде много полезно за мене да се ровя из такива сайтове и да понауча нещичко. Аз лично застъпвам тезата за многото info и за не чак толкова добрия дизайн. Аз имам един сайт. Що годе бива :) радва се на относително добра популярност :) то си има conter. Аз съм доволен защото съм получавал писма от сорта "Браво !!! Снощи бях толкова здухан че не знаех къде съм. След като видях твоя сайт .... . Оф че съм отвеян аз дайе още не съм казал за какво е сайта

. A между другото забравих да допълня нещо. Преди доста се занимавах с BNC Proxyta psyBNc azBNc CC`z и мисля че мога да оредя един приличен домейн за околко 2-3 години .com .net .info .cc .be .org нещо такова :) Толкова от мен . Пък и наскоро видях едно free домеинче дето много ми хареса www.BlaBlaBla.xrc.net :) предполагам знаете за cjb.net и там става :P Bye Bye от мене.....
P.S Днеска наистина съм отвеян..задравих да кажа че английски уча 9 години и съм доста добре с него. Хайде вече НАИСИНА Bye



Тема Re: И аз изкам ....нови [re: LoOpHoLe]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 19:12



Малка поправка домеина не е xrc.net а е xrs.net



Тема pe4elishнови [re: LoOpHoLe]  
Автор XE ()
Публикувано10.02.02 19:27



opredeleno sym za
mojesh da si ni mnoooogo polezen govoria siriozno she otvorim specialna sekcia FUNSKO i zabava ko she kajiti



Тема Миси многонови [re: XE]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 14:44



много се радвам че поне някои мисли че мога да се включа. Апък за секция FUN аз съм насреща



Тема Домейннови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 15:09



Имам едно предложение ------------------->

Можете да го отворите. Това е сайта на xeon Бетата. Просто ако ви хареса като домейн.



Тема Идейканови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 15:40



Абе хора какво става бе вий да не сте се отказали?Ако погледнете последните 5-6 поста ще разберета какво имам предвид.Ми те са само мой.
А да доида на дума за идеятя. Вийте какво ние или по-точно вие /аз отскоро се влкючих/ тука сте написали 4ри томен роман бе хора и нищо конкретно. Два проекта и това е. Хайде да вземем да гласуваме за Admin то май ясно кой ще е ама .... Пък и там за другите. За diseign за info и т.н.



Тема Re: Идейканови [re: LoOpHoLe]  
Автор PhantomAS (стар ерген®)
Публикувано11.02.02 16:15



Какво те наведе на мисълта, че сме (съм) се отказал? - тази идея я гоня от пове4е от една година - но докато нямам пълните условия за това не мисля да публикувам това което съм направил - не за друго - просто е невъзможно да намеря hosting. Имам възможността да си я хоствам на собствен компютър(въпреки бавната връзка - просто като за начало) , но за съжаление не ми се занимава с "пикливи хакер4ета", които като видят нещо ново бързат да си покажат големите ..... възможности - Нямам време и за администриране и следене кой как ми сканира портовете - аз ей така без да съм дал адрес се пробват дали няма нещо забравено - пък остава да пусна web и ftp сървър - тогава съвсем ще се забатача.

Съжалявам даже и за това, че не срещнах разбиране даже в идеята първо да бъде обсъдено на 100% (или поне 90 ;-))) това което ще се пряви и след това да се прави нещо. Вместо това няколко (2 по то4но ) човека се хванаха за .... и започнаха да разработват web сайтове - това можеха да си го напрявят и без да се дискутира в клуба - нали ?, вместо това типично по български първо се хванаха за мотиките - е не става така - поне според мен.

Идеята ми беше за ЕДИН web сайт - ама както спомена един от участниците - трябвало да има конкуренция - нищо против - ама първо трябва да се съдаде нещо свястно и след това да му се търси (прави) конкурент. Така ли не се разбра от учатниците тук, че имаме достатъчно сериозна конкуренция в лицето на "западните"(източните) сайтове затова и да се делим ще е тъпо, но не би - май никой не ме разбра.

На всичкото отгоре тази тема(съдадената от админ-а на Дир.бг) , която трябваше да стои само за обсъждане на идеите, се напълни с л**на - за съжаление.

Колкото до това за модератор ами аз постнах една тема- и в нея изясних какво точно имам в предвид - ама в бързината кой да си покаже по-голямия .......... сайт - май и това остана неразбрано. Който иска нека да я намери - по надолу в списъка е.

Нали знаеш онази приказка - "Пееш ли си Пенке ле кой ли 'че те слуша" та и наш'та стана такава - от много идеи - нито една не успя да задоволи никой.


ОK - след като безгласно бе решено всеки да си копа нивата сам - няма проблеми - дерзайте бе пичове - що мрънкате, 4е няма кой да свърши това, че идеята била умряла - тя умира само в тези които не са я взели при сърце.


---
Е т'ва е живот!



Тема Съжелявамнови [re: PhantomAS]  
АвторLoOpHoLe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 19:31



Много извинявай в такъв случай. Понеже отдавна не беше поствано.....
Това може да се трие :P. Надявам се да ти провърви в хостването



Тема Re: Идейканови [re: PhantomAS]  
Автор Pechenia (нема лабаво ;-)
Публикувано12.02.02 12:45



Мдааа... ако чакаме още година няма да е зле. Таман ще се избистри и изчисти. Пък може и още някоя технология да се появи в Deplhi, т.е. пак ще сме на върха.
За хостинга темата е стара като света. За разбирането също. Глътка въздух е заканата с червени букви - тя предполага че има желаещи копачи - в духа на поговорката "Лозето не иска молитва, а мотика".
Относно набирането на хора - малка поправка - вече са 5. С идеята че с всеки трябваше да се говори поотделно. А не се издигна просто едно знаме под което да се стичат тълпи от желаещи. Трябваше да се сложи тестова версия, да се вложи ентусиазъм, да се привлекат хора, които да мрънкат, да дадат нещо от себе си, да се запалят. Имаше и такива които отказаха. Имаше и неразбиране, и арогантност, и хапливи думи - неизбежни неща между живи хора.
За конкуренцията нямам думи - спомнете си какво искаше Бил - на всяко бюро в света по един компютър, а на компютъра - Windows. Да, ама не. В света има и Mac, и Unix, и какво ли още не. Само в жестоката борба помежду си те могат да покажат себе си, да имат стимул да се наложат, да станат по-добри. И да остане по-доброто. Още Дарвин го е казал, макар и без компютър.
Та такъв е живота...

чети и дишай по-леко



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.