Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Literatura za Delphi 6  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 02:12



Zdraweite,

Interesuwam se ot literatura za Delphi 6 i se nadiawam che niakoi moje da mi preporycha takawa. Nachinaesht sym shto se otnasia do Delphi no ne i w programiraneto kato cialo. Haresal sym si edni tomcheta:


no ne znam dokolko moje da izpolzwam neshto pisano za D5 na D6. Shte se radwam da spodelite mnenieto si za kachestwoto na tezi knigi ako imate wpechatlenia.



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: Yorit]  
Автор PhantomAS (стар ерген®)
Публикувано06.01.02 11:02



Ami ne znam zasto si se hwanal da kupuwash knigi (pri tia im ceni !!!) pri polozenie 4e interneta e palen s tiah. Bi imalo smisal (spored men razbira se ) samo ako sega za parwi pat hwastatash nesto podobno.
Li4no moiata metodika e da se bazikam s produkta i primerite - taka naj - lesno se nau4awat nestata - pak i ima help - dosta goliam.

Kolkoto wse pak za knigite - ami potarsi Mastering Delphi 6(sled kato si reshil da se hwarlish na D6) - ima ia i w elektronen wariant, ima i drugi - konkretno za towa koeto si poso4il ne moga da ti kaza mnogo - no cialoto mi mnenie za powe4eto knigi, koito se izdawat w momenta, e 4e sa mapisani za hora koito prosto triabwa da clicat po menutata i butonite i po4ti nisto drugo.

Pogledni waw warezbg

---
Е т'ва е живот!



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: Yorit]  
АвторMK (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 13:39



Mastering Delphi 5 (2 toma na bylgarski) e za predpochitane spored men, no za neq ti trqbwa pone malko da si se zanimawal s delphi



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: PhantomAS]  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 14:59



E, ne smiatam che 30lv e visoka cena (pone za men) za 1700 stranici ako knigite sa hubawi, razbira se. Ako iskash da vidish "instinski" CENI pogledni naprimer na

. Moje da se lyja no mislia che cenata na Mastering D6 tam beshe okolo $60!!!
Nauchih PHP/MySQL samo po internet tutorials no ne sym siguren che syshtoto moje da stane i s Delphi, a i ne sym goliam fen na ebooks. Drugo si e da sednesh udobno s kafenceto i knijkata
Dokolkoto vijdam vsichki smiatat che Mastering Delphi e nai-dobroto no az naistina sym absolutno nachinaesht w Delphi (imam samo begli spomeni ot Pascal-a w gimnasiata ) tyi che moje i da si ia kupia no ste mi triabwa i neshto ot sorta na "... for dummies" kato za nachalo.

A na warezbg vidiah samo "Delphi4 za 21 dena" . Hubawoto e che tam otkrih i "Kamasutra". Moje pyk da otloja Delphi-to za izwestno wreme



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: Yorit]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано07.01.02 09:24



Аз силно препоръчвам Mastering Delphi 5. За разлика от другите книги, които се опитват да пълнят страниците със source и препечатки от help-а тази съдържа само качествена информация. Не е съвсем за начинаещи, но щом си програмирал ще се оправиш. А иначе ако имаш пари направо ти препоръчвам Mastering Delphi 6 - няма я преведена така че ще се ръснеш $40-$50. Заслужава си (ако ги имаш парите и ти се дават).

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.


Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: Rincewind]  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 00:13



Ok. Mersi na wsichki. Infoto naistina mi beshe ot polza. Reshih da si vzema Mastering D5 kato pyrwo shte mina prez vyvedeniata za nachinaeshti na avtora na knigata deto sa publikuvani na marcocantu.com
Rincewind, znaesh li dali Mastering D6 moje da se nameri v BG? To $50 ne sa malko pari no ako ia porychash ot chujbina i dadesh $20-$30 za shipping veche syvsem niama nikakakyv smisyl.



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: Yorit]  
Автор PhantomAS (стар ерген®)
Публикувано08.01.02 00:30



Ima i po lesen wariant - darpash si PDF - a i si go pe4atash na lazeren printer - (ako tolkowa darzish da 4etesh ot hartia - e priznawam 4e towa i na men poniakoga mi e po lesno) i edwa li ste ti izleze po skapo ot 5-10lw (wklu4aia i 4erpeneto )

---
Е т'ва е живот!



Тема Re: Literatura za Delphi 6нови [re: PhantomAS]  
АвторYorit (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 01:24



Da be, az toku shto otkrih niakyv kitaiski sait otkydeto si drypnah Mastering Delphi 6. Ama da go otpechatam ne se biah setil
Cherpeneto go imash - chakai pratka ot 10 kila morkovi



Тема Kaji go tozi kiraiski iztochnikнови [re: Yorit]  
АвторUchenika (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 09:05



Dai go i nie da si drapnem Delphi 6



Тема Re: Kaji go tozi kiraiski iztochnikнови [re: Uchenika]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано08.01.02 09:42



Пускаш "Mastering Delphi 6", PDF search в Google и търсиш за китайска страница... :) Ето и аз го открих адреса:
http://www.techng.com/title.asp?type=Top100

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.