Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Delphi
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ресурс фаил  
АвторRed (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 12:35



Имаме ресурс фаил с курсор в него. Как да използваме този курсор в програмата като го поставим в object inspectora.



Тема Re: Ресурс фаилнови [re: Red]  
Автор PhantomAS (новак)
Публикувано19.06.01 20:50



wzimaTE i pro4itaTE helpa na Delphi - tam go pishe - oswen towa w koiato i da e kniga za Delphi go pishe. Prosto potarseTE niakade predi da pitaTE - wse pak ima nesta koito e hubawo da nau4iTE sami.

Sazaliawam ako sam zasegnal izto4nika na post-inga - ama naistina na pone 2 mesta w helpa go ima, oswen towa dosega ne sam widial kniga w koiato da go niama

---
IN VINO VERITAS!


Тема Re: Ресурс фаилнови [re: PhantomAS]  
Автор PhantomAS (новак)
Публикувано20.06.01 09:59



E vse pak ako ne uspeesh da namerish nikakwa informacia - koeto bi me u4udilo - dolnite niakolko reda sa kopnati ot helpa na Delphi - ne za drugo ama me marzeshe da tarsia moj primer za towa

const

crMyCursor = 5;
procedure TForm1.FormCreate(Sender: TObject);
begin
Screen.Cursors[crMyCursor] := LoadCursor(HInstance, 'NewCursor');
Cursor := crMyCursor;
end;

---
IN VINO VERITAS!


Тема Re: Ресурс фаилнови [re: PhantomAS]  
Автор SDR ()
Публикувано27.06.01 13:08



Imaj predvid che imeto na res-fajla w direktiwata
{$R *.RES} se resolvwa kato neshtoto napisamo sled program w pyrwiq red na proekta a ne spored imeto na pas/dpr fajla kato si misleh az doskoro.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.