Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема www.chessbg.comнови  
Автор hrisunko (Наблюдател)
Публикувано21.03.01 12:17



Заповядайте на официалния сайт на Българската Федерация по Шахмат.
Сайтът съдържа много полезна информация - актуалният календар на БФШ за 2001г., актуалният календар на FIDE, преглед на излезлите от печат през 2000 и 2001г. шахматни книги, списък на всички клубове в страната и ело листата на FIDE.
Също така можете да вземете участие във форума на сайта или да се запишете в мейл листата.

Всичко това Ви очаква на сайта на Българската Федерация по Шахмат.



Вашите въпроси очакваме на e-mail адрес: support@chessbg.com



Тема Re: www.chessbg.comнови [re: hrisunko]  
АвторSilkRoad@dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 04:18



Saita ti e mnogo dobar. Pogelavam vi uspeh.
Mogete da poglednete i parviq balgarski sait za edna druga sasto taka velika igra - Go. www.bggo.hit.bg
I po-natatak mogem da napravim "strategi4esko partnorstvo".
Vsi4ko dobro!



Тема Re: www.chessbg.com [re: SilkRoad@dir.bg]  
Автор hrisunko (Наблюдател)
Публикувано24.03.01 17:10



Благодаря.
Веднага ще посетя сайта ти.



Тема Re: www.chessbg.comнови [re: hrisunko]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 00:03



а защо сайта се гледа само с IE, а с NS 4.x не ще? бива ли сега така?



Тема Re: www.chessbg.comнови [re: :-(]  
Автор hrisunko (Наблюдател)
Публикувано28.03.01 18:39



Разбирам възмощението ти, особено ако си фен на Нетскейп. Сега няма да разискваме кой е по-добър, но просто ще кажа, че Нетскейп не поддържа syles, като много от ефектите на сайта просто изчезват. Да не говорим, че ако не зареди файла със стиловете, въобще не излиза нищо - само едно черно петно. Решихме, че Нетскейп, макар и безплатен не може да си позволява уеб дизайнерите да се съобразяват само с него. Докато не осъзнаем, че той само заспира прогреса на интернет сайтовете. Извинявам се за неудобството, но ако не сте навътре в нещата, моля посъветвайте се с някого, който да ти обясни недостатъците на Нетскейп. Например Майкрософт :))))

Хайде чао и ако имаш въпроси, ми пиши нa webmaster@chessbg.com



Тема Re: www.chessbg.comнови [re: hrisunko]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 21:21



Навътре съм в нещата и знам за разликите м/у NS, IE и останалите, но 99.99% от сайтовете в света се отварят както с IE, така и с NS. Не съм съгласен, че NS спира прогреса и нямам желание да спорим кой е по-добрия браузер, затова само ще пожелая на chessbg.com някой ден да започне да се гледа и с NS, все пак не е хубаво част от феновете на шахмата в България да си останат само потенциални посетители на иначе добрия сайт



Тема Re: www.chessbg.comнови [re: hrisunko]  
АвторSilkRoad@dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 02:46



Ste se radvam da ustanovim strategi4esko partnorstvo. Az sasto igraq chess.





Тема Silk sorry...нови [re: SilkRoad@dir.bg]  
Автор safin (гросмайстор)
Публикувано29.03.01 08:52



обаче малко се изложи със "също така велика игра"!
Няма да го коментирам, защото не за това пиша отговор.
Вълнува ме защо на този сайт от картинките се пънат и не щат да се зареждат! Инсталирах уж нужният формат за графиките, а се зареждат само някои от тях !!! Иначе май наистина е интересна, но докато не я науча не искам да коментирам



с поздрави Саф

btw : нямам търпение да науча играта, за да те тупам на нея

йееее

Тема Re: Silk sorry...нови [re: safin]  
АвторSilkRoad@dir.bg (Нерегистриран)
Публикувано02.04.01 14:45



Zdravei, priqtelu Safin,
Nali znae6 vseki se izlaga spored vazmojnostite si. Nadqvam se po-barzo da nauchich igrata Go i da imash chestta da premerish sili s men. A moge da me izpitash i na Shah.
A igarat Go e naistina e velika, nezavisimo kakvo se prtoiznasqme dvamata za neq.
Kakto se kazva kato mi nqmash doverie se obarni kam po-parvichni izto4nici!





Тема Re: Silk sorry...нови [re: SilkRoad@dir.bg]  
Автор safin (гросмайстор)
Публикувано02.04.01 17:07



обещавам като ми остане свободно време /вероятно на лято :((/ да огледам пак сайта дано до тогава да пооправят каринките ! не ми трябва да са подвижни стига им и jpg формата !!

йееее


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.