Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема защонови  
Автор статистичката ()
Публикувано14.08.00 13:22



защо шахматистите са грозни,доста тъпи и ограничени.Това е една статистика направена от мен.Ако някой иска да поспори,моля!

Тема защонови [re: статистичката]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано15.08.00 06:59



Това да кажеш, че един шахматист е тъп и ограничен, е доста необмислено, но нейсе. Ти изобщо имаш ли представа какво е шахмат или само статистики са ти в главата? ;)

Тема защонови [re: Пепеляшка]  
Автор статистичката ()
Публикувано15.08.00 13:58



Имам много повече представа от колкото си мислиш.Защо като много знаеш не опровергаеш направената от мен статистика? Дай примери тогава.Аз поне не познавам един свестен т.е само един,но това е супер изключение.Тъй,че Пепеляшке в такава грешна посока си,че не можеш да си представиш.Ясно ли се изразих?

Тема защонови [re: статистичката]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано16.08.00 17:54



Не е въпроса, колко "свестни" според теб познаваш, за да правиш чак статистики , че са тъпи и т.н. Или явно твоята гледна точка е съвсем различна от моята;) Какво според теб е "тъп човек"? ;)

Тема защо [re: статистичката]  
Автор Amber ()
Публикувано17.08.00 20:48



Znaete li, taka se sluchi, obache az poznavam samo edin chovek na ime Zahari. E, sys sigurno moga da kaja (pri men statistikata e takava! A statistikata e strashno neshto! :-) Zashto vsichki s ime Zahari sa typi, debeli i grozni? (neka statistichkata ne se zasiaga - nali sme kolegi :-))

Тема защонови [re: статистичката]  
Автор Гого ()
Публикувано19.08.00 13:01



Аз не познавам нито един статистик, особено измежду тези, които ми говорят, че имало дефлация (може да се бъркам - дефлорация май беше). Следователно, всички статистици и статистички и техните началници и началнички са тъпи като галоши, грозни като алигатори и задръстени като линиите на БТК.

Тема защонови [re: Гого]  
Автор статистичката ()
Публикувано21.08.00 11:50



много сте кухи.Пепеляшке,чакам имена за "умни" ,"красиви" и "готини" шахматисти?Нали си много отворена,давай!

Тема защонови [re: статистичката]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано21.08.00 20:18



Не нося отговорност за мнението на останалите;) Ако ще се заяждаш- не си попаднала на човека;)))) ;)

Тема защонови [re: Пепеляшка]  
Автор статистичката ()
Публикувано22.08.00 08:58



просто не можеш да ме опровергаеш.Не се притеснявай,знам,че съм права.

Тема защонови [re: статистичката]  
Автор Гого ()
Публикувано22.08.00 18:22



Признавам, че си много права. Предавам се. При тези твои аргументи какво друго му остава на един кух човек. Отдъхни си и се прехвърли в клуб "Политика" и им направи и там една статистика. После в "Медицина" и т. н.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.