Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 25.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ima li shahmaten zhivot v BG?  
АвторTigran Vartanovich Petrosian (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 13:58



Az sam ot Plovdiv na 18 godini i sam golqm fen na shah.Sledia vsichko koeto davat po televiziqta za shaha sledia vsichki turniri na grosmaistori i t.n.Rovia se v neta za vsichko svarzano za shaha.No kadeto i da otida dosega ne sam vizhdal niakoi koito da se interesuva pone kolkoto men ot shah i da e gore dolu na moiata vazrast za da si lafim na taia tema i za da igraem shah.Ima li niakav chat kadeto vlizat samo shahmatisti?I kade v Plovdiv se sabirat liubitelite na shahmatnata igra.Az sashto taka cheta vsiakvi shahmatni knigi taka che ako niakoi iska mozhe da razmeniame.Ako ima niakoi zariben pone kolkoto men po shaha i e ot Plovdiv neka me otkrehne kade hodi da igrae shah i kade shahmatistite obsazhdat shah partii na golemite:Vishi,Adams,Ponomariov,Vesko,Kramnik i drugite...Az sam fen na Jose Raul Capablanca.Mai stana mnogo dalgo za shahmatist....



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Tigran Vartanovich P]  
АвторФишep (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 14:46



Е нали "Марица" имаха клуб до Герджиковия мост.



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Фишep]  
АвторNoBoDoy (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 19:47



Здрасти.Ами...много неща питаш.В общи линии за почти всичко, което ти трябва има място и хора, но не е събрано на едно място така както ми изглежда, че на теб ти се иска.Аз също доста играя шах макар че с времето вече не съм толкова зарибен(на 22 съм)- цъкам просто за удоволствие, но рядко мога на живо, защото също познавам малко хора, които да играят на по-високо от ниво кибик, така че ако искаш пиши на setfreeyou@gmail.com и може да се уговорим хем да цъкнем някоя партия хем да те опътя за някой от нещата, които те интересуват.



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Tigran Vartanovich P]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 19:19



Здравей.
Аз съм от Пловдив и също съм много голям фен на шаха.Имам същия проблем като теб.Аз съм на 19.Харесвам играта на Алехин.Пиши ми на емайл
наско86@маил.бг
(само 4е на латиница 4е не6то ми се багна латиницита и се изма4их докато го напи6а това писмо!!!!!!!!!)Ина4е 6те6е да е по далго писмото ама ве4е не издар6ам на тази клавиатура!!!!!!!!!



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Tigran Vartanovich P]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано15.10.05 13:44



Има разбира се. Снощи по новините, даваха едни деца – момиченца, как играят шах в клуб. Казаха, че в София има около 50 клуба. В Пловдив вероятно са поне 40.
Само потърси, огледай се.



Тема ето информациянови [re: Tigran Vartanovich P]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано16.10.05 19:07



СКШ Локомотив Пловдив, 4000 Пловдив, ул. Съборна 21, тел. 032/620601, 0888/969957, Хараламби Ванев

СКШ Марица, 4003 Пловдив, бул. България 41, тел. 032/953655, Георги Тодоров Кюркчийски

ЖСК Спартак, 4000 Пловдив, ул. Кукуш 13, ап. 10, тел. 0887/353615, Аврам Друмев

ШК Локомотив 2000, 4004 Пловдив, ул. Охрид 6, тел. 032/772903, 032/626323, Румен Танев

ШК Даршанс, Пловдив 4004, ул. Ян Хус №9, бл. 33 ет. 4 ап. 8, тел: 032/ 944094, Димитър Илчев



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Fruzla]  
Автор King (ветеран)
Публикувано17.10.05 06:56



Каква логика само :))



Тема и твойта логика:)нови [re: King]  
Автор Fruzla (Мандира - каран)
Публикувано17.10.05 12:51



Ами има интернет, въвеждаш в гогле това което те интересува и го намираш! Какво ми е на логиката? Явно не си ми прочел второто мнение...



Тема Re: Ima li shahmaten zhivot v BG?нови [re: Tigran Vartanovich P]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 16:18



a kak moge da se igrae online?????




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.