Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 02.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Някой да знае как се дава шах с пешка?  
Автор linkin_lady (lady)
Публикувано29.08.03 15:58



Защото един приятел ме матира с тоя въпрос...Той знаел но нямало да ми каже...аз му казах че си имам приятели които ще ми кажат но се оказа че нямам...е, вие знаете ли нещо по въпроса???

LINKIN PARK...THE BEST!!!


Тема Re: Някой да знае как се дава шах с пешка?нови [re: linkin_lady]  
Авторchess (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 17:52



kakto s vsqka druga figura no tova moje da se slu4i mnogo rqdko! i zatova se izpolzva i kato laf:)))))))



Тема Примернови [re: chess]  
Автор Пpиcмexyлниk (откачен)
Публикувано01.09.03 12:11



lady, сложи бял цар на a1, черен на e4 и бяла пешка на d2. Премести сега пешката на d3. Какво става? Шах с пешката. Разбира се това си върви навсякъде по дъската и при наличието и на други фигури също ... изобщо ако пешката направи ход по правилата и заплаши противниковия цар това си е шах на общо основание.




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.