Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ШАХ Часовницинови  
АвторCirdan (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 23:11



Имам голям проблем и ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен.
1) Търся си нов часовник. Къде мога да намеря такава благина. Старият ми часовник се скапа тотално (хубав беше, ама 5 годинки ползване ). Понеже навремето съм го вземал от руснаците на битака (които в момента липсват) нямам никаква идея къде може да се купи в момента. Ще се радвам ако ми кажате адрес на магазин в Бургас или Варна (или някъде в източна България). Разбира се и в София става
2) Понеже и двата ми коплекта фигури доста остаряха, ще се радвам ако някой ми каже от къде мога да си закупя и нови такива (придобил съм ги навремето по същия начин като часоввника ). Става дума за такива едни пластмасови с гипс вътре нали се сещате ... руско произведение

Ами това е
Благодаря Ви предварително за помощта



Тема Re: ШАХ Часовницинови [re: Cirdan]  
АвторGencho (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 10:32








Тема Грозна работанови [re: Gencho]  
Автор Colombino (Компетент)
Публикувано04.04.03 11:31



На такъв шах не бих играл и да ми го подарят. Иначе като произведение на изкуството бива, ама за шах не става.


System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Грозна работанови [re: Colombino]  
АвторGencho (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 22:54



Shto be ?! Men me kefi. Samo deto na dali i edin blitz shte izdarji - yako metene shte padne posle .



Тема Re: Грозна работанови [re: Gencho]  
АвторCirdan (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 00:57



Не знам... направо си мисля че не говорим за едно и също нещо...
Аз имам поне 10-тина комплекта шахове, които за разлика от тези двата не стават за игра! То не са дървени, пластмасови, стъклени, мраморни и други красоти но повтярам за игра не стават!
Второ идържали са не един, ами сигурно хиляди блицове (особено 5-те години докато бях студент голямо блъскане падна) и не бих играл с други фигури.
Но няма значение - разни хора разни мнения
Моля да се върнем на темата!
Ако някой разполага с адреси на магазини в които има шах часовници или фигури от горепосочените да ми ги каже.



Тема Digitalni ШАХ Часовници?нови [re: Cirdan]  
Автор hedon (непознат)
Публикувано06.04.03 01:15



Nqkoi da znae ot kyde moga da si vzema elektronen chasovnik?



Тема Re:нови [re: hedon]  
Автор AthlonXP (hero)
Публикувано25.04.03 10:25



Пичове, белият човек сигурно би отишъл в БШФ (бълг. шахм. федерация).
Ако не ви се разкарва, потърсете контакт от нет-а или на телефон. :-)))
От много отдавна не съм срещал шахматен магазин и случайно някъде може да се продава шах.. но часовник - едва ли. Ако не друго, от БШФ ще ви кажар адрес на магазин (ако те самите не могат да ви помогнат).



Тема Re: [re: AthlonXP]  
АвторБФШ (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 08:36



В БФШ ще ти помогнат, но повече ще помогнат на себе си. Всичко което продават те, е с грамадна надценка. Скоро предлагаха на един турнир някакви сръбски мушами (не табла) за по 25 долара!

Все пак провери за електронните часовници - чух, че са към 50 долара.



Тема Re:нови [re: БФШ]  
Автор AthlonXP (hero)
Публикувано26.04.03 19:12



Sorry за грешката: съкращението Бълг. федерация по шахмат е

, а не БШФ...



Тема Re: ШАХ Часовницинови [re: Cirdan]  
Автор SunnyRay ()
Публикувано27.04.03 17:49



Аз имам два и почти не ги ползувам вече, ако имаш път към София, пиши на e-mail_а и ще ти дам единия на цена, каквато ти предложиш.
А иначе - не се ли продават по спортните магазини. Преди години там се продаваха и шахове, и часовници, сега не знам, престанах да ги обикалям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.