Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Chessmaster 8000нови  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано25.01.02 01:41



Chessmaster 8000 случайно ми попадна от един диск с игри преди месец и се оказа страхотна игра. Не само че има страхотен изкуствен интелект ами има различни изкуствени интелекти, които наподобяват истинските шахматисти по стил на игра. Освен това има много готови записани известни партии които можеш да си гледаш. Има рейтинг система която според победите и загубите ти качва или сваля коефицента, абе изобщо това е най-страхотната шах игра която съм виждал.



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: hopeless2]  
АвторKapablanka (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 13:32



Chessmaster 8000 e naistina dosta silna programa.
Ti zapisvash li se sreshtu neia (na glavnoto nivo)
Kakav reiting imash na neia?



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: Kapablanka]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано31.01.02 01:29



Най-високия ми рейтинг беше 1600, в момента е 1005. Може би напоследък съм много уморен и рейтинга ми падна.
Какво значи да се записвам на главното ниво, не те разбрах?



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: hopeless2]  
Авторфpac (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 08:00



А бе хора, дайте някакво адресче, че и аз да се порадвам на този Сhessmaster.



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: фpac]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано03.02.02 03:19



Sorry ama as si ia vzeh na disk ot edin priatel, toi ia vzel ot drug i t.n. Porovi se po usileno is Morpheus i drugite mesta i moge da ti izleze kusmeta.



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: hopeless2]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано03.02.02 03:22



Toku shto proverih, mogesh prespokoino da si go drupnesh ot Morpheus. Ima si resume i vsichki extri. Samo si vzemi programata ot www.morpheus.com .

Megdu drugoto kato probvah s kluchova duma chess v razdela software mi nameri TONOVE shashove za koito dosega ne biah i chuval. Taka che tegli narode, as tova smiatam da napravia.

Редактирано от hopeless2 на 03.02.02 03:25.



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: фpac]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 11:30



78 МВ:
http://free.techno-link.com/seventh/@---===Gamez===---/CHESS%20MASTER%208000%20-%20CLASS/



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: hopeless2]  
Авторmmmm (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 07:58



Chessmaster8000 e naistina super! Na 2 diska e. Ima mnogo dobrur kurs kum nego, taka che si zaslujava parite.



Тема Re: Chessmaster 8000нови [re: mmmm]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано05.04.02 00:53



Заслужава си и още как. Наистина има страхотен обучаващ модул. Просто съм възхитен. Не мога да повярвам по какъв хитър начин водят обучението от простото местене на фигури до най-сложните тактически схеми. Съдя по себе си. След като изкарах целия курс на обучение установих че значително съм задобрял .



Тема ima li bulgarska web staia za igra na chah?нови [re: mmmm]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 15:54



Dobar da e deniat na vsitchki prekrasni utchastnitci v tozi klub. Znam, tche bulgarite sa sred nai-dobrite vav vsitchko i se pitam dali ima miasto(site) kadeto te (biha mogli) da igraiat chah i daje da si organizirat turniri, kakto vidiah v niakoi ot yahoo-chess- staite na drugi darjavi. Prostete nevejestvoto mi (to ne e samo v tazi oblast), ima li takav bulgarski web klub? I bi li mogal da bude possechtavan ot prostosamrtni igratchi? A ako niama, ne mislite li, tche bi bilo tchudesno da go sazdadete? Sigurna sam, tche vsitchkite do edin (i momitcheta, i momtcheta) ste velikolepni i tce chte se polutchi energetitcha emanatcia ot nai-visch poriadak, obslujvachta par exellence dobrite sili i zatvarjdavachta vachata prinadlejnost kam tiah. S nai-dalboki potchitania kam vsitchki vas i s radost ot znanieto, tche vi ima.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.