Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво става, гросмайстора? :-)нови [re: Lazy]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано26.08.01 16:24



Май тоя дебют ти е малко сложничък



Тема 3. Kc6нови [re: Lazy]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано27.08.01 18:43



нарочно мисля над явни ходове за да те изнервям ! му-хахаха, ко -мар-мар-мар-мар



Тема Re: Какво става, гросмайстора? :-)нови [re: Lazy]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано27.08.01 18:49



нали смятаме конкретния ден, а не се брои 4е съм закъснял с 2 часа след твоя ход ;)



Тема 4. d4нови [re: safin]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано27.08.01 21:19



Нищо, помисли си, да видим какво ще измислиш, според мен вече навлизаш в непознати води :-)



Тема 4.......ed4нови [re: Lazy]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано01.09.01 17:34



Абе Lazy, съжалявам дето ти местя малко бавничко, но сега съм зает с мачовете от US OPEN, че нали трябва да си защитавам титлата ! Гледа ли как смазах във втория кръг някакув пич в тайбреци ?

Поне на US Open водите ми са по-познати ;)



Тема 5. Kd5нови [re: safin]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано02.09.01 00:21



Дай да си играем шах, зарежи го тоя тенис - Агаси ще те отнесе като куцо пиле домат



Тема 5...Ke4!! Трябва да ти кажа няколко неща :нови [re: Lazy]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано03.09.01 23:09



1.Как я виждаш тая работа - руснак да бъде в непознати води, като играе руска партия ?!
2.В тази партия ми напомняш на мароканец в казан с вода, който ще заври след около 8-10 хода, преди два хода запалих дървата под него, а с този ход ти изсипвам малко сол отгоре :)
3.Подправките (коварните ми комбинации) ще изчакат да заври добре водата, поне така пише в рецептите на чичо Ути (ако това ще те утиши, няма да ти комбинирам скоро ;)
4.Очаквам че колкото и да си дебелокож мързеливецо, ще станеш хрупкав до 35-40 хода...
5.Можеш да видиш коментара ми за Агаси в клуб тенис, не искам да привличам вниманието, на шахматистчетата към този не по малко интелигентен спорт, за да не зарежат шаха и да няма кого да биеш тук ;)

бълбук ... бъбук ... – Я! ето и първите мехурчета!!! Хей да не пуснеш натурална жълта сол в супата ми !!!



Тема цък цък цък... времето теченови [re: Lazy]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано09.09.01 14:31



хайде бе! какво стана? нали съм милостив и ще се направя на разсеян, няма да ти обявя цайтнота ;)

Агаси за съжаление не можа да стигне до мен



Тема аматьоринови [re: safin]  
Автор bluefan_ (син поклонник)
Публикувано10.09.01 00:10



ех как не ми се занимава с вас ама ако ме ядосате...

"...За синьото знаме народно живота си ний ще дадем...


Тема Oпит за ядосване (реализъм)нови [re: bluefan_]  
Автор safin (нахал-ниk)
Публикувано10.09.01 21:48



Хе Хе ! Левски май изпуснаха шампионската лига (дето толкова я бленува преди година), сега са на път да кажат чао и на УЕФА-та колкото и да не ми се иска...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.