Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шах
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля за съдействие!нови  
Автор mdjudjev (новак)
Публикувано25.06.01 10:38



Аз не съм добър в тази игра,за да играя с майстори по въпроса.Обаче ако може някой да ми каже от къде мога да си изтегля свестен шах.Не държа да играя през интернет.Достатъчно ми е да съм срещу компютъра.
Предварително благодаря!!!



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: mdjudjev]  
Автор mdjudjev (новак)
Публикувано27.06.01 10:21



Или срещу колегата на съседния компютър.Така че евентуално да има опция за игра в мрежа!!!



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: mdjudjev]  
Автортoли (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 13:11



Брато, малко съм тънък по тая тема, щото слабостта ми е online, но ще ти дам нещо на което съм попаднал:
http://webhome.globalserve.net/chess/chesprgs.htm - безплатни шахпрограми
http://www.gambitsoft.com/demoe.htm - демо версии на шахматни програми



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: mdjudjev]  
Автор TRlGGER (4ovek)
Публикувано08.07.01 03:33



Moga da ti preporacham edin shah partnior.Tova predstavliava edna programka koiato igrae sreshtu tene i ti kazva dali hodat ti e bil dobar i taka natataka :pravil li si greshki kakav e bil podhodiashtiat hod.Inache si e edin obiknoven shah samo deto obmislia vsichki vazmojnosti e dosta trudno dago biesh vse pak izchisliava
okolo 30 hoda predi da mesti i tehnite posledstvia ta ako go iskash samo kaji



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: mdjudjev]  
Автор zloste® (минаващ)
Публикувано02.08.01 12:14



ma toi ste te razbie po dobre hvani ritai nekoq topka



Тема Re: Моля за съдействие! [re: TRlGGER]  
Автор dagor (непознат)
Публикувано04.08.01 19:43



TRlGGER kazi, ako obichash adresa na taq programa.
10x



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: TRlGGER]  
Автор Kopлeoнe (Godfather)
Публикувано05.08.01 01:59



Ако можеше да се предвижда какво ще стане 30 хода напред никой нямаше да играе шах!
Плюс това не мога да се сетя кой световен шампион на въпроса "Колко хода напред мислите" той отвърнал "Нито на един"

Не е достатъчно да вярваш...но е задължително


Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: dagor]  
Автор TRlGGER ()
Публикувано12.08.01 19:31



Ami za sajalenie otdavna sam ia teglil i ne si spomniam no ako iskash moga da ti ia pratia samo si dai meila no vse pak tova koeto imam e starichak shah trenior i sega sa izlezli i drugi no ako iskash shte ti go pratia.I zashtoto vsichki se samniavat che tova koeto shte im pratia shte e prindrujeno i s nioakoi virus ne se pritesniavai ne sam takav.



Тема Re: Моля за съдействие!нови [re: Kopлeoнe]  
Автор TRlGGER ()
Публикувано12.08.01 19:43



Ako prochetesh malko po-dobre tova koeto sam pisal shte vidish che ne sam kazal
che izchisliava sledvashtite 30 hoda a vazmojnite hodove koito vaznikvat sled tvoeto mestene izchisliava gi vsichkite i niakade kam 15 hod veche izchisliava 30 varianta i izbira nai-dobria.A dokolkoto razbrah ama ne sam siguren proveriava vazmojnite po razigravania.Toest sled kato toi igrae koe shte e nai razumnoto za teb i posle proveriava taka v sledvashtite niakolko (! ! ! okolo 2-4 ! ! !) i sled tova igrae. Chestno kazano misli dalgo vreme no pone ima tam da opcia da igrae barzo ,
no tova vaobshte ne go pravi po-slab.Nadiavam se ti e iasno .A pak ako si mislish che nikoi ne se zamoslia kakvi sa sledvashtite vazmojni deistvia na protivnika i kakvo da otgovori se lajesh ili pone spored men e taka.ZAshtoto inache oznachava che mestish haotichno i ne mislish za posledstviata no aide sega da ne zadalbavame no predi da pishesh otgovor na niakoi post parvo procheti i osmisli sadarjanieto na tozi post. Are chao zasega.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.