Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> 3 години Dir.bg
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема 3 години Dir.bgнови  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано03.04.01 10:06



На 8 Април Dir.bg навършва три години. Въпреки скромната си възраст "Дир-а" се радва на доверието на мнозинството от вас. Не малко приятелства, забавни преживявания или успешни бизнес начинания, се случиха, защото вие бяхте тук - на адрес



Разбирате, че не винаги успяваме да отговорим на вашите очаквания, но искаме да ни повярвате, че това е нашата най-силна амбиция. Днес, в навечерието на рождения ни ден, повече от всякога искаме да научим за вашите критики и желания.

В този клуб очакваме да разберем от вас, какво ви харесва и какво не в Dir.bg. Много ще ни помогнат и предложенията ви за нови услуги, информация и други неща, които искате да намирате тук при бъдещите си посещения.

Пишете ни, а ние ще прочетем - както винаги досега. А ако искате да ни "наругаете едно хубаво" - ами и това е повод за запознаство, нали :)))

С поздрави:
Дираджиите

Редактирано от И.Ивaнoв на 03.04.01 19:36.



Тема Re: Еми... ако може да ви наругая аз...нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор KlD (Лапе(нце)то)
Публикувано03.04.01 10:33



едно хубаво...че понеже в готината ми работа И-нета е SUX и не мога да ходя по по хубави чатове и форуми... ми то ко ми остана?? Дир.БГ... И ако не бяхте вие, "гадове" такива, аз нямаше да се запозная с толкова интересни хора... Толкова сте ми "гаднички", че направо без думи оставам...

. Е все пак честити ви 3 свещички...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."

Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторViking (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 14:46



Признавам, dir.bg е най-добрия български сайт, поне според мен. Използувам случая да направя единствената забележка, която имам - да си оправи encoding-а на mail.dir.bg, т.е. на електронната поща. Много често се получават неразгадаеми символи вместо менютата.
Иначе - пожелавам на dir.bg още много дълги години успехи и популярност !



Тема OSTAVETE ME NA DIR.aнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор PllP (SubNet)
Публикувано03.04.01 15:57



URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Da sa Vi chestiti tez spomeni, 3 godini trupani...

HowBizarre

Редактирано от PllP на 03.04.01 16:04.



Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Hoвият Лaбиpинт (Лабиринт №1)
Публикувано03.04.01 16:17



честит празник
пък за критики или предложения , някой друг път ще те занимавам:))

Някой да иска да мине по мен?


Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Hoвият Лaбиpинт]  
Авторwebmaster4o (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 20:01



Поздравявам ви бе малки дупенца такива много ме кифите, но има още какво да се иска от вас......
Така де не се сърдете ама има още много да ядете, за да станете перфектни.......
Ко` друго да ви кажа ...... Оставете малко торта и за мене!





Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 20:05



Благодарности от една баба пенсионерка, която от три години е с вас. Благодарение на кредитната карта, която си извадих през реклама на вашата страница, сега съм избавена от унизителните опашки за пенсия в пощенския клон. А има и други полезни и интересни неща.
Честито!





Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Авторlvan_G (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 20:15



Mnofo mi haresvate momcheta pri vas ima vsicko !!! :) Prodaljavate da se razvivate v sashtia duh! Jelaiavi mnogo kasmet i chestiti vi Pojden den! 3



Тема Re: 3 години Dir.bgнови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор emilian (непознат )
Публикувано03.04.01 20:32



Честит рожден ден на Dir.bg! Пожелавам ви да се разраствате все повече и повече, да запазите лидерската си позиция сред българските сайтове и да си намерите стабилен инвеститор!

Емилиян Николов

ПП Понеже искате и критика, ще използвам случая. Не е лоша идея да оценявате по някакъв начин сайтове при регистрирането им, за да може потребителите да се ориентират по-лесно към хубавите места в Интернет. Разбира се аз си давам сметка колко е трудно това.





Тема dano izdianite...нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор NUT (ot dirbegeria)
Публикувано03.04.01 21:37



oste tolkova + 3 dni:)...
no, az, niama da tarpia...da me triat...razni ligavi vodorasli...
samo, zashtoto imat neshto lichno...
a, Vas, lichnite...ne triabva da Vi kosiat...
ta, zatova ...mi/ni daite svoboda - pls


inache, leshnikotroshachkata... zele da iade...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.